Megbízónk német családi tulajdonú vállalatcsoport, amely egy amerikai gépgyártó legsikeresebb európai forgalmazója és szerviz partnere. Speciális gépeket forgalmaz, amelyeket erdőgazdálkodásban, kert- és tájépítészetben, mezőgazdaságban, földmunkáknál, recycling-ben, bioenergia és nyersanyag kitermelésben használnak. A magyar leányvállalatot több mint 18 éve alapították. Részére keresünk

ÉRTÉKESÍTŐT

(építő- és mezőgazdasági gépek, erdőgazdálkodás gépei) Budapest

feladatai:

  • betanítás után az értékesítési terület, vagy a szakmai célcsoport önálló gondozása
  • a kitűzött forgalmi és nyereségcélok elérése
  • a meglévő ügyfélkör gondozása és szaktanáccsal való támogatása, új ügyfélszerzés, az ügyfélnyilvántartás kialakítása és frissen tartása
  • projektértékesítés, ajánlatok készítése, szerződések kidolgozása és megkötése
  • gépbemutatók szervezése
  • reklamációkezelés
  • az ügyfelek elégedettségének fenntartása és a hosszú távú vevői kapcsolatok kiépítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Ideális pályázónk műszaki, vagy gazdasági végzettséggel rendelkezik, gyakorlatot szerzett építő-, mezőgazdasági- vagy erdészeti gépek értékesítésében, önállóan és szervezetten dolgozik, szorgalmas, motivált és sikeréhes. Jó fellépése van, és jól kommunikál. Angoltudás feltétel, német előny.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezési határidő:

2018. 12. 25.

Fényképes angol vagy német pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 48590. pályázati számra hivatkozva várjuk.