Szeretnél egy vállalat felemelkedésében részt venni? Ahol jó a közeg, érdekesek a feladatok és akár nemzetközi tapasztalatokat is lehet szerezni? Egy biztos, kiszámítható cégnél, ahol folyamatos fejlődésben lehet részed?

Szívesen csatlakoznál egy olyan csapathoz, melynek tulajdonosai mind elismert, több nemzetközi sikeres projektet vezető szakemberek, akik erősen hisznek a közösség erejében és ahol a munkatársak büszkék arra, hogy itt dolgoznak?
Ha igen a válaszod a fentiekre küldj nekünk egy önéletrajzot a PSC CEE Kft. magyarországi képviseletére

Értékesítő

pozícióba, teljes munkaidőben

FELADATOK:

  • az értékesítési folyamatokban való aktív részvétel
  • partnereink, ügyfeleink támogatása, látogatása, oktatás termékhasználatról
  • Havi, negyedéves, éves értékesítési célok elérése
  • Komplex, átfogó termékismeret elsajátítása, alkalmazkodás a gyors fejlesztési megoldásokhoz az értékesítésben
  • Bejövő megkeresések/lead-ek feldolgozása
  • Új ügyfél akvirálás
  • Dokumentációk készítése, CRM és egyéb adminisztráció
  • kiadott ajánlatok nyomon követése
  • szerviz dokumentáció készítése
  • utazás/ügyfél látogatás a kijelölt régióban
  • telefonok kezelése (reklamáció, új ügyfél, egyéb ügyintézés)

ELVÁRÁSOK:

  • word, excel, outlook, CRM használat
  • jó szervező és problémamegoldó képesség
  • igényes, precíz, alapos és gyors munkavégzés
  • rugalmasság, segítőkészség
  • pozitív, dinamikus csapatjátékos személyiség
  • jó kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNYÖK:

  • műszaki/pénzügyi/banki beállítottság
  • közép szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Állandó szakmai fejlődés, belső képzések
  • Stabil, fejlődő cég, biztos befektetői háttérrel
  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon
  • Munkavégzés hétfőtől péntekig

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • 1-1 fő Nyugat-, és Kelet-Magyarország és home office

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Kereskedelmi munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.