Partnercégünk prémium minőségű, olasz lakossági bútorok és irodabútorok forgalmazásával, valamint irodák és egyéb közösségi belső terek megtervezésével foglalkozik. A cég csapata komplex szolgáltatást nyújt, otthonok komplett, illetve az irodák belső tereinek teljes körű berendezésében és tervezésében. Céljuk olyan otthonok, irodák, közösségi terek kialakítása, melyek funkcionálisan, ergonómiailag és design-ban is tükrözik az ügyfeleik igényeit. Teljes körű szolgáltatásaikkal, úgy mint, belsőépítészeti tanácsadás, space plan, látványtervezés, bútorozás azon dolgoznak, hogy inspiratív otthont, munkahelyeket alakítsanak ki, ahova szívesen térnek be lakóik, dolgozóik nap mint nap.

ÉRTÉKESÍTŐ

 (BÚTOR értékesítésben szerzett tapasztalattal)

Főbb feladatok:

  • A cég bemutatótermében prémium és luxus szintű olasz lakossági bútorok értékesítése, tanácsadás.
  • Értékesítéshez kapcsolódó számlázás. Kiszállítások, összeszerelések szervezése. Ügyfelekkel kapcsolattartás.
  • Nemzetközi fuvarok megrendelése, külföldi gyártókkal a szállítmány összekészíttetése (angol nyelven).
  • Gyártókkal kapcsolattartás, ügyintézés (angol nyelven)
  • Weboldal időnkénti frissítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • 2-3 év BÚTOR értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Excel, Powerpoint, Outlook magabiztos használata
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (angol nyelven kapcsolattartás gyártókkal)
  • Belsőépítészeti trendek nyomon követése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • ArchiCAD vagy ArchlineXP program alapszintű ismerete
  • B jogosítvány

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budaörs

Amit kínálunk:

  • Igazán kiemelkedő alapfizetés + éves bónusz
  • Céges telefon és laptop
  • Folyamatos fejlődési lehetőség egy kreatív környezetben
  • Egészséges work-life balance
  • Stabil céges háttér
  • Fiatalos, igényes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.