Az eMAG Magyarország Kft. Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb webáruháza 2020-ban már személyesen is fogadja ügyfeleit két újonnan nyíló budapesti üzleteinkben, így a vásárlók nem csak online, hanem személyesen is megtekinthetik kínálatainkat.
Újonnan nyíló üzletünkbe keresünk kollégákat

Értékesítő / pénztáros

Feladatok:

  • Ügyfelekkel való kommunikáció, igényfelmérés
  • Vevők kiszolgálása az igényeknek megfelelő termékismerettel és szakértelemmel
  • Termékek és szolgáltatások értékesítési folyamatainak lebonyolítása
  • Pénztár magabiztos kezelése

Elvárások:

  • Érdeklődés a technikai eszközök és újdonságok iránt
  • Segítőkész, ügyfélközpontú hozzáállás
  • Csapatban való együttműködés,
  • Befejezett középiskolai tanulmányok
  • MS Office programok ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Mit kínálunk?

  • Versenyképes juttatást és bónusz rendszert
  • Számos egyéb kedvezményt
  • Fejlődési lehetőséget
  • Egy új környezet és ezzel együtt egy új csapat tagja lehetsz

Munkavégzés helye:

    Budapest, Mammut Bevásárlóközpont, valamint Erzsébet krt.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest