Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Nordtek Imexco Kft., az All In Packaging® üzemeltetője munkatársat keres a következő pozícióba

ÉRTÉKESÍTŐ

román piacra

FELADATOK:

  • meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás, új ügyfelek felkutatása Romániában
  • az adott ügyletek lebonyolításában való részvétel
  • az értékesítés adminisztrációja, időszaki riportok, előrejelzések készítése
  • együttműködés az értékesítésben, beszerzésben részt vevő munkatársakkal

ELVÁRÁSOK A JELÖLTTEL SZEMBEN:

  • legalább középfokú végzettség
  • felsőfokú/anyanyelvi román nyelvismeret a napi munkavégzéshez
  • kommunikációképes angol nyelvismeret
  • 1-3 év B2B értékesítésben szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word)
  • gépjárművezetői engedély

ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK A KÖVETKEZŐKET:

  • felsőfokú végzettség
  • vállalatirányítási rendszerismeret
  • online értékesítési ismeretek

SZEMÉLYISÉG:

  • megbízhatóság
  • csapatmunkára való képesség, szervezőkészség
  • jó kommunikációs készség
  • érdekérvényesítő, és egyben megegyezésre való képesség

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • nemzetközi csapat, családias hangulat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Román - Anyanyelvi szint

Munkavégzés helye:

Budapest XIV. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: NORDTEK IMEXCO Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Értékesítő
  • Rövid pozíció név: Értékesítő
  • Hirdető cég: NORDTEK IMEXCO Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIV. kerület
  • Feladatok: meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás, új ügyfelek felkutatása Romániában az adott ügyletek lebonyolításában való részvétel az értékesítés adminisztrációja, időszaki riportok, előrejelzések készítése együttműködés az értékesítésben, beszerzésben részt vevő munkatársakkal
  • Elvárások: legalább középfokú végzettség felsőfokú/anyanyelvi román nyelvismeret a napi munkavégzéshez kommunikációképes angol nyelvismeret 1-3 év B2B értékesítésben szerzett tapasztalat felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word) gépjárművezetői engedély
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Román
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-13