Nord-Point Építőanyag Kft.

Tüzépünk 32 éve indult és folyamatosan fejlődik családi vállalkozás formájában, elsősorban kiskereskedelmi forgalom kiszolgálásával.

További növekedésünk érdekében keresünk egy fő kasszás - értékesítő munkatársat.

Értékesítő

Feladatok:

    • Eladótérben kasszás feladatok ellátása
    • Értékesítés
    • Árajánlatok készítése és nyomonkövetése
    • Anyag rendelések felvétele, leadása
    • Felelősségvállalás a zavartalan működésért és az értékesítés fejlesztésért

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Közgazdaságban való jártasság (minimum középiskolás végzettség)
    • Jó kommunikációs készség
    • Általános számítógép kezelési tudás
    • Rugalmas munkaidőre való hajlam
    • Jó stressztűrőképesség, valamint jó szervező készség
    • Kellemes, rendezett megjelenés
    • Könnyen tudd magad kifejezni szóban és írásban is (magyarul)
    • Tudj egyedül dolgozni, legyél rendszerezett és szeress variált munkatempóban dolgozni

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Építőiparban vagy építőanyagokkal kapcsolatos jártasság előny, de nem feltétel
    • Ebben a pozícióban állandó változás vesz körül. Fontos, hogy ismerd, értsd a szervezet rád eső működését.
    • Előny a teljességre, egészre törekvés, módszertani és strukturált megközelítés egy-egy feladatra a részletekre koncentrálva.

Amit kínálunk:

    • Hosszútávú munka
    • Családias munkakörnyezet egy modern irodahelységben
    • Megbízható fizetés időben
    • Fejlődés és hosszútávon karrier építési lehetőség

    Amennyiben úgy érzed érdekel a pozíció, de nem feltétlen felelsz meg minden kritériumnak bártan keress és egyeztess velünk. BETANÍTÁS BIZTOSÍTOTT!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

4200 Hajdúszoboszló, Kossuth utca 71.

Kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!