Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
NIT HUNGARY

Értékesítő

Főbb feladatok, munkák:

  • Új tagok szervezése, többféle szolgáltatások értékesítése, kapcsolattartás a meglévő tagokkal, irodai feladatok ellátása, riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum érettségi, kiváló kommunikációs és értékesítési készség, jó kapcsolatteremtő képesség, releváns értékesítői tapasztalat, pro aktivitás, számítógép magabiztos használata, saját gépkocsi

Amit kínálunk:

  • Változatos munka, alapfizetés és jutalék, biztos munkahelyi háttér

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Egyéb juttatások:

mobiltelefon,cafeteria

Fényképes önéletrajz, fizetési igény megjelölésével.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Értékesítő
  • Rövid pozíció név: Értékesítő
  • Hirdető cég: NIT HUNGARY
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Pest megye
  • Feladatok: Új tagok szervezése, többféle szolgáltatások értékesítése, kapcsolattartás a meglévő tagokkal, irodai feladatok ellátása, riportok készítése
  • Elvárások: Minimum érettségi, kiváló kommunikációs és értékesítési készség, jó kapcsolatteremtő képesség, releváns értékesítői tapasztalat, pro aktivitás, számítógép magabiztos használata, saját gépkocsi
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: mobiltelefon cafeteria
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-18
Állás, munka még: NIT HUNGARY>