Értékesítő munkatársat

keres több mint 8 éve működő, folyamatosan fejlődő csapatába.

AMIT NYÚJTUNK:

  • tervezhető, rugalmas munkaidő beosztás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • továbbképzési tréningek
  • sikeres csapat, akik támogatnak a közös célok elérésében
  • 350.000 Ft fix fizetés + jutalék
  • laptop, céges telefon, akár céges autó

ELVÁRÁSOK:

  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • értékesítésben szerzett tapasztalat
  • csapatban együttműködő, ugyanakkor önálló munkavégzésre is képes hozzáállás
  • pozitív- és eredményorientált szemléletmód
  • rugalmasság, terhelhetőség, kitartás

FELADATOK:

  • új ügyfelek megkeresése
  • ajánlatok előkészítése, kiküldése, nyomon követése
  • tárgyalási időpontok egyeztetése

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Gubacsi út

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.