Német tulajdonú, bértextília szolgáltató szektorban tevékenykedő, nemzetközileg is sikeres szolgáltató, magyarországi leányvállalata keres értékesítési csapatának bővítése érdekében, elkötelezett és motivált

értékesítő munkatársat.

Vállalatunk nemzetközi szinten több mint 3600 alkalmazottal, világszerte több mint 90 000 ügyfelet kiszolgálva, körülbelül 1 millió embernek biztosít munkaruhát. Európa több országában a gazdasági ágazat számos vezető vállalata évtizedek óta megbízik kifinomult és innovatív szolgáltatási kínálatunkban.

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása és megnyerése, közepes méretű vállalatoktól a nagyvállalatokig, a piac minden területén.
  • Leendő ügyfeleink igényeinek feltérképezése és ruhaminták hozzáértő bemutatása.
  • Önálló szakmai tanácsadás a potenciális ügyfeleknek azokról az előnyökről, amelyeket szolgáltatásunk nyújt, amikor munkaruhával és védőruhával látják el dolgozóikat.
  • Tárgyalások önálló megszervezése és lefolytatása, ajánlat készítés
  • Hosszútávú szolgáltatási szerződések elkészítése és megkötése munka és védőruházatot illetően.
  • Az értékesítési tevékenységek dokumentálása, és pontos adminisztráció.
  • Sales stratégia fejlesztésében és kidolgozásában való aktív részvétel.
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés.

Elvárások:

  • Proaktív, siker és teljesítményorientált személyiség
  • Eredmény és ügyfélcentrikus gondolkodás
  • Erős kommunikációs készség, magabiztos magatartás (tárgyalási készség és önálló munkavégzés előfeltétel)
  • Értékesítési tapasztalat.
  • A szolgáltatásunkkal kapcsolatos tapasztalat előny, de nem feltétel. Szolgáltatásunkról megtanítunk mindent, amire szükség van.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word és Excel)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Német, illetve angol nyelvismeret előny, de nem feltétel
  • A bértextília ismerete szintén előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Céges autó
  • Mobiltelefon
  • Laptop
  • Egyénre szabott, motiváló, teljesítményorientált juttatási csomag (alapbér + jutalék)
  • Hosszútávú, stabil munkahely,
  • Dinamikus, eredményorientált csapat
  • Kifejezetten a szolgáltatásunkhoz kapcsolódó, Intenzív értékesítési „képzés” az értékesítési vezető irányításával

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Mobiltelefon

Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Békés megye, Csongrád-Csanád megye, Tolna megye

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva és/ vagy:

Postacím: 9200 Mosonmagyaróvár, Timföldgyári u. 8.