Értékesítő munkatárs

    A NetPincér újgenerációs ételrendelési platformot épít ki. 19 éve gondoskodunk éhes emberek kiszolgáláról, kiemelkedő rendelési élményt nyújtva. Cégünk a Delivery Hero Group része, amely több mint 40 országban van jelen világszerte.

    Jelenleg Utazó értékesítő munkatársat keresünk, aki új partnerek felkutatásával segít, hogy szolgáltatásunk szélesebb körben elérhető legyen vásárlóink számára.
    Dolgozz velünk a vendégeinkért!

    Rugalmas munkavégzési hely
    Irodánk közvetlenül a Corvinus Egyetem mellett a Czuczor utca 2. sz alatt található.

Főbb feladatok, munkák:

    • Értékesítés, új potenciális partnerek felkutatása.
    • Hunter feladatok ellátása előre meghatározott terv alapján.
    • Riportálás az étterem látogatásokról.
    • Folyamatos kapcsolattartás, valamint az üzleti partnerek tájékoztatása.
    • Reklámanyagok és eszközök megfelelő kihelyezése és használata.
    • Szerződések előkészítése, megkötése és gondozása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Értékesítési affinitás, teljesítményorientáció.
    • Eredmény és ügyfélorientált gondolkodás.
    • Stratégiai és tulajdonosi szemlélet.
    • Jó kommunikációs, tárgyaló és problémamegoldó készség.
    • Ügyfélközpontú gondolkodás.
    • Önálló munkavegzés, időbeosztás.
    • „B” kat. jogosítvány és vezetési gyakorlat.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Saját gépkocsi

Amit kínálunk:

    • Folyamatos szakmai fejlődés
    • Hosszútávú együttműködés
    • Versenyképes fizetés
    • Juttatások: alap+havi bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Budapest, Győr ,Szeged, Pécs, Miskolc, Kecskemét, Szombathely, Szolnok, Székesfehérvár