A Trans-Sped Logisztikai Szolgáltató Központ Kft.

ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRSAT

keres budapesti vagy kecskeméti irodájába.

FELADATAID LENNÉNEK:

  • új piaci szegmensek feltérképezése, potenciális ügyfelek felkutatása, vállalat szolgáltatásainak értékesítése
  • a meglévő és új partnerekkel hosszútávú és eredményes kapcsolat kiépítése; üzleti találkozókon, rendezvényeken való részvétel
  • ajánlatok, árkalkulációk kidolgozása, szerződések előkészítése, tárgyalások, bemutatók lebonyolítása
  • aktív részvétel a vevőminősítés folyamatában, vevőtörzs-karbantartás támogatása
  • saját ügyfélportfólióhoz kapcsolódó kimutatások, statisztikák készítése
  • napi tevékenységek pontos adminisztrációja, jelentések, riportok készítése; kapcsolattartás és folyamatos együttműködés a társosztályokkal
  • piackutatás

TÉGED KERESÜNK, AMENNYIBEN MEGFELELSZ AZ ALÁBBI ELVÁRÁSOKNAK:

  • felsőfokú logisztikai vagy kereskedelmi végzettséggel rendelkezel
  • tárgyalóképes szinten használod az angolt, írásban és szóban egyaránt
  • erős felhasználói számítástechnikai ismereteid vannak, melyeket gyakorlatban is használsz
  • meggyőzően kommunikálsz, jól tárgyalsz, és szeretsz emberekkel foglalkozni
  • proaktív, dinamikus hozzáállás jellemez, nem ijedsz meg a kihívásoktól, és azonnal a megoldást keresed
  • rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és mellé utazási kedvvel

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • egy fiatalos és támogató csapat tagja lehetsz
  • hosszútávon tervezünk veled, ezért fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra; képzések, tréningek, csapatépítő programok, belső oktatások formájában
  • versenyképes bér és Cafetéria csomagot kapsz
  • elismerjük és értékeljük a teljesítményedet, amit éves bónusszal és prémiummal jutalmazunk
  • kényelmes iroda, céges laptop és telefon segíti munkádat
  • egy stabil, dinamikusan fejlődő vállalat tagja lehetsz

A MUNKAVÉGZÉS HELYE TŐLED FÜGG:

    Lehetőséged van a budapesti vagy kecskeméti irodánkban dolgozni!

RÓLUNK:

    A debreceni székhelyű, tisztán magyar tulajdonban lévő Trans-Sped Csoport komplex logisztikai szolgáltatást nyújt az ország számos pontján: 16 regionális központtal, közel 800 munkavállalóval gondoskodik a megrendelők gyors és hatékony kiszolgálásáról, legyen szó fuvarozásról, szállítmányozásról, raktározásról, vagy akár vámügyintézésről, termelési, illetve értéknövelő logisztikai tevékenységekről.
    Cégcsoportunkról többet is megtudhatsz oldalunk felkeresésével.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, Kecskemét

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet add meg annak a lehetőségét, hogy személyesen is találkozhassunk! Jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva.