Premium Flow Solutions Kft.
keres, aki a csapatunk új tagjaként nagyértékű tehergépjármű alkatrészeket és speciális félpótkocsikat értékesítő Premium Flow Solutions Kft. új üzletágának beindításával a cég online megjelenésének erősítésével és a kollégák ügyes

Értékesítő munkatársat

Hirdetés szövege:

    • nemzetközi és belföldi ügyfelekkel való kapcsolattartás
    • nemzetközi és belföldi beszállítókkal való kapcsolattartás
    • szakmai kiállítások látogatása belföldön és külföldön egyaránt
    • céges online média kezelése és fejlesztése
    • külföldi beszállító (olasz, francia német) partnereknél való gyárlátogatásokon való részvétel
    • belső adminisztrációs folyamatok kezelése (Microsoft programokon+egyedi CRM)

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • folyékony, magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
    • fejlődésre, tanulásra való belső késztetés, mivel tapasztalataink alapján mi minden nap tanulunk valamit

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • a teherautók világában való jártasság
    • alapvető érdeklődés a műszaki dolgok iránt

Amit kínálunk:

    • munkavégzés jó hangulatú környezetben és fiatalos csapatban
    • túlóramentesség
    • figyelembe vett személyes igények
    • érdekes feladatok
    • folyamatos fejlődési lehetőség és egyedi tudás megszerzése
    • egymás támogatása
    • változatos napi teendők
    • fix, stabil munkabér

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

2030 Érd, Szajkó utca

Magyar és angol nyelvű önéletrajz, motivációs levél