OPTIMUM HUNGÁRIA Kft. (OPTIMUM HUNGÁRIA KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.)
  • Több, mint 15 éve hagyományos és CNC szerszámgépek kereskedelmével, karbantartásával és szervizelésével foglalkozunk. Sikeres működésünk alapját szakképzett kollégáink tudására, ügyfélközpontúságára, megbízhatóságára és precizitására alapozzuk, amely egyben folyamatos fejlődésünk biztosítéka is.

  • Csatlakozz hozzánk

    Értékesítő munkatárs

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      Munkaköri feladatok:

      • regionális vevőkör látogatása (Budapest és Pest-megye), a látogatás informatív dokumentálása (útvonaltervezés, látogatói jelentések készítése),
      • új viszonteladói kapcsolatok kialakítása,
      • meglévő viszonteladói kapcsolatok ápolása, ügyfélköri minősítés készítése,
      • rendszeres riportálás, termékstatisztika és eladási kimutatások készítése,
      • ajánlat-és megrendelés kezelés, összeállítás,
      • kapcsolattartás a cég más szervezeti egységeivel (különösen: ügyfélszolgálat, szerviz, beszerzés és számlázás)

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Elvárásaink:

      • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban,
      • sales tapasztalat,
      • szakmai önállóság, megbízhatóság
      • gyártástechnikai, gépgyártási, műszaki kisgép termékismeret, műszaki érdeklődés,
      • proaktív, projekt menedzseri és csapatszemlélet

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • SAP rendszer ismerete és gyakorlata,
      • angol és/vagy német nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • Hosszú távú, stabil munkalehetőséget,
      • Változatos, kihívásokkal teli munkakört,
      • Teljesítmény arányos bérezést,
      • Színvonalas munkakörülményeket, innovatív környezetet,
      • Lendületes, fiatal, családias csapatot.

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, cafeteria

    A Jelentkezem! gombra kattintás után kérjük, szíveskedjen csatolni magyar nyelvű önéletrajzást és motivációs levelét! Köszönjük!