• Értékesítő munkatársat keres a biztonságtechnikai nagykereskedelemmel foglalkozó Modern Alarm Kft. (hölgyek jelentkezésére is számítunk)
  • Értékesítő munkatárs

    Főbb feladatok, munkák:

    • Folyamatos kapcsolattartás a Modern Alarm Kft. meglévő ügyfélkörével, e-mailen, telefonon, illetve személyesen.
    • Új partnerek felkutatása
    • Az ügyfelek tájékoztatása az aktuális/személyre szabott akciókról, újdonságokról, lehetőségekről.
    • Termékek értékesítése

    Elvárásaink:

    • Közép, vagy felsőfokú kereskedelmi és/vagy műszaki végzettség
    • Kereskedelmi, üzletkötői tapasztalat
    • Jó kommunikációs készség
    • Nyitott, barátságos személyiség
    • Önálló munkavégzés „terepen”
    • B kategóriás jogosítvány
    • Felhasználói szintű számítógép ismeretek

    Előny:

    • Tárgyalóképes, illetve levelezői szintű angol nyelvtudás
    • Kedvelje az utazással együtt járó munkavégzést

    Amit nyújtani tudunk:

    • Versenyképes kereset
    • Rugalmas munkaidő
    • Összeszokott, kreatív csapat
    • Nagy múltú, stabil piaci háttérrel rendelkező vállalkozás
    • A munkavégzéshez gépjárművet biztosítunk
    • Munkavégzéshez szükséges oktatások, továbbképzések

    Egyéb információ az állásról:

      A munkavégzés helye: Budapesti telephellyel, az ország egész területén

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Területi képviselő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Országosan bárhonnan végezhető

    Kereskedelmi területen keres kihívásokat, izgalmas feladatokat egy teljesen magyar tulajdonban lévő, a piacon meghatározó szerepet betöltő vállalatnál? Szeret utazni? Kedveli az önálló munkavégzést?
    Ügyes kereskedőnek tartja magát? Lehet, hogy éppen Önt keressük. Jelentkezését a 'Jelentkezem' gombra kattintva küldheti el!