Cégünk a Vodafone Magyarország Zrt. 2006 óta dinamikusan fejlődő hivatalos partnere a Mobil Palota Kft. keres Érdre, Szigetszentmiklósra, és Budapestre értékesítő munkatársakat.

Értékesítő munkatárs

Főbb feladatok:

  • A Vodafone Magyarország Zrt. termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • Meglévő és új ügyfeleink magas színvonalú kiszolgálása
  • Ügyfélszolgálati, szervizes ügyintézés
  • Adminisztráció

A pozíció Rád van szabva, amennyiben:

  • középfokú végzettséggel rendelkezel
  • vannak felhasználói számítógépes ismereteid
  • felismered és proaktívan keresed az értékesítési szituációkat
  • meggyőzően kommunikálsz és szeretsz emberekkel foglalkozni
  • motivál, hogy lehetőséged van jobb teljesítménnyel magasabb fizetést elérni
  • nyitott vagy a tanulásra és gyorsan reagálsz a változásokra
  • lelkiismeretes csapatjátékosnak érzed magad
  • alapszinten beszéled az angol nyelvet (előny, de nem feltétel)

Amit kínálunk:

  • szakmai tréningek
  • főállású munkaviszony
  • fiatalos és barátságos csapat
  • jó munkakörülmények
  • bruttó 240.000 Ft alapbér és további juttatások
  • kimagasló juttatási csomag
  • béren kívüli juttatási csomagot is kapsz, például kedvezményes korlátlan mobilhasználati lehetőséget, ingyenes bankszámla csomagot

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Érd, Szigetszentmiklós, Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.