Cégünk a Vodafone Magyarország Zrt. 2006 óta dinamikusan fejlődő hivatalos partnere a Mobil Palota Kft. keres Érdre, Szigetszentmiklósra, és Budapestre értékesítő munkatársakat.

Értékesítő munkatárs

Főbb feladatok:

  • A Vodafone Magyarország Zrt. termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • Meglévő és új ügyfeleink magas színvonalú kiszolgálása
  • Ügyfélszolgálati, szervizes ügyintézés
  • Adminisztráció

A pozíció Rád van szabva, amennyiben:

  • középfokú végzettséggel rendelkezel
  • vannak felhasználói számítógépes ismereteid
  • felismered és proaktívan keresed az értékesítési szituációkat
  • meggyőzően kommunikálsz és szeretsz emberekkel foglalkozni
  • motivál, hogy lehetőséged van jobb teljesítménnyel magasabb fizetést elérni
  • nyitott vagy a tanulásra és gyorsan reagálsz a változásokra
  • lelkiismeretes csapatjátékosnak érzed magad
  • alapszinten beszéled az angol nyelvet (előny, de nem feltétel)

Amit kínálunk:

  • szakmai tréningek
  • főállású munkaviszony
  • fiatalos és barátságos csapat
  • jó munkakörülmények
  • bruttó 240.000 Ft alapbér és további juttatások
  • kimagasló juttatási csomag
  • béren kívüli juttatási csomagot is kapsz, például kedvezményes korlátlan mobilhasználati lehetőséget, ingyenes bankszámla csomagot

Sokszínűség és befogadás

    A Vodafone partnereként is értékeljük az emberekben rejlő sokféleséget és hiszünk benne, hogy sokszínű csapatokkal sikeresebben és hatékonyabban tudunk működni. Célunk, hogy olyan elfogadó közeget teremtsünk, ahol senkit nem ér hátrányos megkülönböztetés neme, kora, kulturális háttere vagy éppen szexuális orientációja/identitása miatt. Elkötelezettek vagyunk amellett, hogy támogassuk az LMBT kollégákat a munkavégzésük során.

    A jövő izgalmas. Ready?

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Informatikai értékesítő
  • Kereskedő, Eladó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Érd, Szigetszentmiklós és Budapest

A jelentkezéseket a megyeszékhely, pozíció és bérigény megjelölésével a „Jelentkezem” gombon keresztül várjuk.