Az OtthonDepo.hu értékesítőt keres a 17. kerületben (Home Center) működő bemutatótermébe és üzletébe magas kereseti lehetőséggel!

Az OtthonDepo.hu építőanyagokkal és lakberendezési cikkekkel foglalkozó webáruház, ahol minden otthon felépítéséhez és felújításához szükséges termékek széles választéka várja az érdeklődőket: csempék, padlólapok, szaniterek, csaptelepek, lámpák és egyéb építőanyagok. Az OtthonDepo.hu a stabil hátterű 29 éves Kovács Tüzép Kft tulajdona. A vállalkozás több mint 70 főt foglalkoztat, minden évben növeli forgalmát, fejleszti üzleteit és webáruházát.

A OtthonDepo.hu a Home Centerben található üzletébe olyan

értékesítő munkatársat

    keres, aki nem csak ügyfeleink igényeit méri fel, hanem saját ötleteivel és elképzeléseivel segíti, hogy üzletünk magasabb forgalmat érjen el, illetve hogy vásárlóink elégedetten távozzanak és térjenek vissza hozzánk.

Feladatok:

  • vevők kiszolgálása, tanácsadás
  • az alapválaszték mellett a kapcsolódó termékek értékesítése
  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • áruvédelem a bemutatóteremben

A nálunk dolgozó munkatársak ezért szeretnek nálunk dolgozni:

  • ”Egy folyamatosan fejlődő cégben személyes kompetenciáink is fejlődnek.”
  • ”Jó ár-érték arányú termékeket forgalmazunk, ez megkönnyíti munkánkat.”
  • ”A feladatok összetettek, így nem monoton a munkánk.”
  • ”Csak egészséges rivalizálás van, mindenben segítjük egymást.”
  • ”Folyamatosak a képzések.”
  • ”Elégedettek vagyunk a bérezési rendszerrel.”
  • ”Pozitív visszajelzéseket kapunk a vásárlóktól.”
  • ”Kulturált tiszta a környezet.”

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • kiemelkedő kereskedelmi érzék
  • igény a sikerre az értékesítésben
  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeret
  • vevőközpontúság, megbízhatóság, rugalmasság, kreativitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • fürdőszoba- vagy építőanyag-kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • lakberendezői végzettség
  • Word, Excel ismeret

Amit kínálunk:

  • dinamikus csapatmunkában való részvétel
  • stabil hátterű munkáltató (29 éves múlt)
  • felvételt követően betanulás és további képzések
  • egyéni forgalomhoz kialakított premizálás

    Otthondepo.hu Üzlet és Bemutatóterem, Budapest XVII. Pesti út 237

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XVII. Pesti út 237

Jelentkezni a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.