Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Értékesítő munkatárs

Feladatok:

  • Cégünk által forgalmazott termékek értékesítése
  • Számlázás, adminisztratív feladatok ellátása – az ügyviteli rendszerben vezetni az árajánlatokat és megrendeléseket.
  • Szaktanácsadás, információ-szolgáltatás
  • Kapcsolattartás a cég szállító partnereivel, gyártói anyagrendelések koordinálása
  • Fuvarszervezés
  • Termékek árazása Excel-ben

Elvárások:

  • Építőanyagok átfogó ismerete
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • Hasonló területen szerzett min. 1- 2 éves tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség
  • Vevőközpontúság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Változatos feladatok – fejlődési és kibontakozási lehetőség
  • Családias légkör

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1222 Háros utca 129.

Az önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Értékesítő munkatárs
  • Rövid pozíció név: Értékesítő munkatárs
  • Hirdető cég: KATONA IMRE Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXII. kerület
  • Feladatok: Cégünk által forgalmazott termékek értékesítése Számlázás, adminisztratív feladatok ellátása – az ügyviteli rendszerben vezetni az árajánlatokat és megrendeléseket. Szaktanácsadás, információ-szolgáltatás Kapcsolattartás a cég szállító partnereivel, gyártói anyagrendelések koordinálása Fuvarszervezés Termékek árazása Excel-ben
  • Elvárások: Építőanyagok átfogó ismerete Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek Hasonló területen szerzett min. 1- 2 éves tapasztalat Jó kommunikációs képesség Vevőközpontúság
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-05-17
  • Lejárati dátum: 2018-05-24
Állás, munka még: KATONA IMRE Kft.>