Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
FUSION PHONE Kft.
  • A Fusion Phone Kft a Vodafone Magyarország Zrt hivatalos partnere, 18 éves szakmai tapasztalattal.
  • Értékesítő munkatárs

    Főbb feladatok, munkák:

      • A Vodafone Magyarország Zrt. termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
      • Ügyfelek magas színvonalon történő kiszolgálása
      • Panaszok, reklamációk kezelése
      • Szervizes ügyintézés és adminisztráció
      • Ügyfélszolgálati ügyintézés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Minimum középfokú végzettség
      • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
      • Kiváló kommunikációs készség
      • Ügyfél centrikus hozzáállás, kiváló stressztűrő és problémamegoldó készség
      • Mobil kommunikációs piac és termékek ismerete előny

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • angol nyelv társalgási szinten

    Amit kínálunk:

      • Kezdés előtti szakmai tréning
      • Alapbéren felüli értékesítői juttatási csomag
      • Fiatalos, jó hangulatú környezet
      • Folyamatos fejlődési lehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Kereskedelmi munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    Budapest

    Fényképes szakmai önéletrajzodat küldd el részünkre.

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Értékesítő munkatárs
    • Rövid pozíció név: Értékesítő munkatárs
    • Hirdető cég: FUSION PHONE Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város:
    • Feladatok: A Vodafone Magyarország Zrt. termékeinek és szolgáltatásainak értékesítéseÜgyfelek magas színvonalon történő kiszolgálásaPanaszok, reklamációk kezeléseSzervizes ügyintézés és adminisztrációÜgyfélszolgálati ügyintézés
    • Elvárások: Minimum középfokú végzettségMagabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekKiváló kommunikációs készségÜgyfél centrikus hozzáállás, kiváló stressztűrő és problémamegoldó készségMobil kommunikációs piac és termékek ismerete előny
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-01-19
    Állás, munka még: FUSION PHONE Kft.>