ÉRTÉKESÍTŐ MUNKALEHETŐSÉG BUDAPESTEN

    Folyamatosan bővülő hang-, és fénytechnikai vállalkozásunk Budapest 7. kerületben működő szaküzletébe keresünk üzletveztőt, értékesítőt!

Feladatok:

    Érdeklődők, vásárlók kiszolgálása, termékbemutatás, számlázás, telefonhívások fogadása, árajánlatírás, rendelések kezelése, stb. Elsődleges feltétel a kiváló kommunikációs képesség és jó műszaki érzék. Olyan embert keresünk, aki szívesen elmélyülne a hang- és fénytechnika világában és lelkesedéssel tudná a feladatot végezni. Hangtechnikai tapasztalat nem feltétel, megfelelő intelligenciával és műszaki érzékkel rendelkezők pillanatok alatt el tudják sajátítani az ismereteket.

Feltételek:

  • Érettségi
  • Jó megjelenés és kommunikációs képesség

Előny:

  • Kereskedelmi végzettség
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • B Kategóriás jogosítvány

    Üzlet nyitvatartási ideje:
    H-P: 11-19ó
    SZ: 10-16ó

    Olyan embert keresünk, aki ténylegesen jól terhelhető, ha az üzlet megkívánja akár hétvégén is bevethető.

    Teljes munkaidős állás, (iskola vagy más munka mellett nem végezhető!)

    Kezdő órabér: 1.200 Ft/óra
    Szombat: +50%
    Vasárnap: +100%
    Értékesítési jutalék: 1% (havi 30-50e)
    Év végi prémium!
    A ki nem vett szabadságokat év végén kifizetjük!

    Elérhető NETTÓ fizetés némi túlórával és az értékestési jutalékkal: 220.000 Ft - 270.000 Ft
    Megfelelő motiváltság és megfelelő időbefektetés mellett ez az összeg akár magasabb is lehet!

    A csapatot 30 év körüli tagok alkotják, jelen esetben is egy rugalmas, jól terhelhető fiatalos személyt választanánk, aki biztosan jól beilleszkedne a csapatba. Kiváló hangulatú, jelenleg 12 fős csapat vagyunk, ahol biztosan jól érezné magát a jelentkező.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, VII. kerület

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva!