A PRÉMIUM SZERSZÁMGÉPSZERVIZ Kft. a számítógép-vezérlésű forgácsoló berendezések és azok kiszolgálóegységeinek értékesítésével, üzembe helyezésével, karbantartásával és javításával foglalkozik. Dinamikusan fejlődő cégünk értékesítési területre keres munkatársat az alábbi feltételek szerint:

Értékesítő/mérnök üzletkötő

CNC forgácsoló berendezések és kiegészítők, valamint ipari szűrőberendezések és kiegészítők értékesítésére

Főbb feladatok, munkák:

  • az ügyfélkapcsolatok ápolása, állandó vevőlátogatás, a cég termékeinek és szolgáltatásainak bemutatása
  • új ügyfelek felkutatása, személyes kapcsolat kiépítése
  • vevőre szabott személyi tanácsadás és megoldások kidolgozása
  • külföldi beszállítókkal való szoros kapcsolattartás, információcsere
  • ajánlatok előkészítése az adminisztráció számára
  • tárgyalások és külföldi partnerlátogatások megszervezése, koordinálása, aktív részvétel
  • ügyféladatbázis folyamatos karbantartása, frissítése (CRM)
  • megrendelések koordinálása, az átadási- és azt követő after sales eljárások figyelemmel kísérése
  • napi munkakapcsolat a cég vezetőségével és munkatársaival
  • heti, havi beszámolók elkészítése és bemutatása a cég vezetése felé

Álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú műszaki végzettség
  • magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás
  • kifogástalan, üzleties megjelenés, pontosság, precizitás, önállóság, helyzetfelismerés
  • számítógép és szoftverek magas fokú ismerete (Windows, Office, ERP stb.)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Kecskemét környéki tartózkodási hely előny

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • felsőfokú műszaki végzettség (gépipari)
  • kereskedelmi, pénzügyi végzettség a műszaki mellett
  • műszaki értékesítői tapasztalat
  • forgácsolóipari partnerkör ismerete
  • forgácsolóipari környezetben szerzett jártasság
  • egyéb nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, teljesítményarányos kiegészítő juttatással
  • kiváló munkahelyi körülmények
  • szakmai fejlődési lehetőségek
  • változatos, kihívásokkal teli munkafolyamatok
  • bel- és külföldi tréningeken való részvétel
  • hosszú távú, biztos munkahely
  • tagja lehet egy fiatalos, teljesítményorientált csapatnak
  • céges autó, laptop, mobiltelefon

Akit keresünk:

Vidám, lendületes, szorgalmas, megbízható, kihívásokat kereső és kiváló műszaki érzékkel rendelkező munkatárs, aki csapatban és önállóan is képes a magas színvonalú, kreatív munkavégzésre. Új munkatársunk meglévő partnereinkkel tartja a mindennapi kapcsolatot, részt vesz az értékesítési projektek minden fázisában, új partnerekkel bővíti ügyfélkörünket, segíti kapcsolattartóit a keresett gép, technológia kiválasztásában és részt vesz az irodai adminisztrációban.

Munkavégzés helye:

  • országos, ballószögi központtal

Bér megegyezés szerint

Munkába állás kezdete:

  • azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető