Megbízónk számára keresünk új munkatársat

Értékesítő mérnök

pozícióba.

Cégjellemzők:

Partnercégünk egy magyar tulajdonban lévő, folyamatosan fejlődő vállalat, amely a legjobb megoldásokat nyújtja a biztonsági energiaellátás területén.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Szünetmentes tápegységek és dízel aggregátorok országos szintű értékesítése
  • Meglévő és új ügyfelekkel való tárgyalások lebonyolítása
  • Értékesítési célok elérése és növelése
  • Szakszerű tanácsadás nyújtása az ügyfelek számára

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat (értékesítésben vagy műszaki támogatásban)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Villamos energetikaiparban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés és bónusz
  • Céges autó
  • Laptop, telefon
  • Modern munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő

Pozíció területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és megfelel a fent említett elvárásoknak, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva!