KontrolKem Hungária Kft.

Értékesítő mérnök/Műszaki menedzser

A munkakör leírása:

    Ipari vízkezelési programok menedzselése az ipar minden szegmensében (műanyag-, nehéz-, könnyű-, élelmiszeripar stb.), mely az alábbi részfeladatokból áll:
    • meglévő vízkezelési rendszerek táv és helyszíni felügyelete, folyamatos ellenőrzése szerviz-technikus közreműködésével
    • a felügyelet, ellenőrzés során gyűjtött műszaki, vízanalitikai adatok elemzése, kiértékelése, szakvélemény készítése az ügyfelek részére
    • ügyfelekkel való kapcsolattartás a kezelőitől a vállalatvezetői szintig
    • ügyfélkör bővítése, ajánlatok kidolgozása kazánvíz, hűtővíz, ipari technológiák területén
    • vízkezelő berendezések üzemeltetése, hibaelhárítás és szerviz tevékenység felügyelete

Elvárásaink a jelölttel kapcsolatban:

    • Felsőfokú műszaki végzettség (vegyész vagy gépész végzettség előny)
    • Jó műszaki érzék és problémamegoldó képesség
    • Kiemelkedő kommunikációs képesség
    • B kategóriás jogosítvány
    • Közép szintű angol nyelvtudás (külföldi kollégákkal való kapcsolattartás)
    • Számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel, Outlook)
    A munkakör betöltésénél előny, de nem feltétel a hasonló területen szerzett tapasztalat.

    Cégünk a munkavégzés azonnali elkezdése mellett a kezdeti időszakban több hónapos betanulási időszakot biztosít idehaza és külföldön.

Amit kínálunk:

    • Teljesítménnyel és eredményekkel arányosan emelkedő bérezés
    • Vállalati gépjármű, laptop, mobiltelefon
    • Rugalmas időbeosztás
    • Változatos, sokrétű és hosszú távú munka, fejlődési lehetőség

Céginformáció:

    Cégünk Kanadából származó, Közép-Európában több évtizede sikeresen működő, folyamatosan bővülő és fejlődő vállalat.

Munkavégzés helye:

    Országos, elsősorban Kelet-Magyarország

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető