Értékesítő

Értékesítőt keresünk az ország első és egyetlen Menedzserklinikájára, Debrecenbe!

Kik vagyunk Mi?

    Menedzserklinikánk  már több mint 9 éve nyújt prémium egészségügyi ellátást Debrecen szívében. Ez idő alatt közel 8000 páciensünknek segítettünk visszanyerni az egészségét.
    Sikerünknek legfőbb mutatója a sok-sok elégedett páciens. Ez az eredmény vezető szakorvosunk megszokottól eltérő gondolkodásmódjának, alapos kivizsgálásainknak és tökéletesen személyre szabott, hatékony terápiánknak, továbbá a pácienseink különleges, élményszerű ellátásának köszönhető.
    A diagnosztikai műszerparkunk különleges, az egyik, kb. 30 millió Ft értékű műszerünkből mindössze 8 darab van az egész világon. És  egész Magyarországon csak a KorinMed Alternatív Menedzserklinkán van ilyen műszer.
    A „Hatás-garanciánk” pedig egész Európában egyedülálló az egészségügyi szolgáltatók körében, melyet a vezető szakorvosunk, Dr. Kacsó Kornélia által kifejlesztett, különleges diagnosztikai és terápiás módszerünk 99% fölötti hatékonysága miatt merünk vállalni.
    Büszkék vagyunk rá, hogy már 10-nél is több gyógyíthatatlan betegségben értünk el jelentős, tartós javulást (pl.: Sclerosis multiplex, daganatok, meddőség, bénulás, autoimmun betegségek), így számos gyógyíthatatlan és annak hitt embernek sikerült az egészségi állapotán jelentősen javítanunk.
    Mindezt durva műtétek, erős gyógyszerek, fájdalmas beavatkozások nélkül, közérthető tájékoztatással, egyedülálló folyamatos támogatással tesszük. Aki egyszer betér hozzánk, annak attól kezdve mindig fogjuk a kezét és számíthat ránk minden egészségügyi kérdésben.
    Együtt érünk el sikereket!
    A KorinMed Alternatív Menedzserklinika vezetőit két cél vezéreli. Éppen ezért két nagyon fontos küldetésünk van!
    Azzal a céllal hoztuk létre a Menedzserklinikánkat, hogy legyen végre egy kizárólag vezetőkre szabott, komplex, teljes testre és szellemre kiterjedő orvosi szolgáltatás, amely kiemelten magas minőségű ellátást biztosít a különleges egészségügyi igényű, extrém terhelés alatt álló, prémium vezetőknek. Magyarországon egyedülálló, amit csinálunk! Büszkék vagyunk arra, hogy az ország első és egyetlen menedzserklinikája vagyunk!
    Munkaadóként küldetésünk, hogy nálunk minden munkatárs többé váljon, fejlődjön! Aki hozzánk jön dolgozni, Ő az évek során rengeteget tanul és közben nagyon jól érzi magát! Hálát kap az emberektől, mert sokat tesz a gyógyulásukért.  Közben megérti, hogy a világ miért működik úgy, ahogyan. És aki megérti ezt, az megtanulja a receptet, hogy hogyan éljen úgy, ahogy szeretne, és azt is, hogy ez itthon- Magyarországon- is lehetséges, nem csak külföldön.

Amit kínálunk

    A cégvezetői filozófiánk eltér az itthon megszokottól, mert Menedzserklinikánkon mi a pozitív motívációban hiszünk. Az eredményes munkát nem fenyegetéssel és megfélemlítéssel, hanem célkitűzéssel, támogatással, megbecsüléssel, kellemes munkakörnyezettel, jó csapattal és jutalmazással igyekszünk elérni!

    • Szakmai fejlődési lehetőség, felelősségteljes munka
    • Megbecsülés, egyéni célok támogatása
    • Kényelmes, modern, jól felszerelt munkakörnyezet
    • Jó csapat, kalandos utazások, különleges tréningek, hatalmas bulik
    • Szolgáltatásban igényes cégvezetés
    • Versenyképes fizetés

    Együtt szórakozunk, együtt pihenünk
    Aki a mi Csapatunkban játszik, sok olyan élménnyel lesz gazdagabb, amelyet egy átlagos ember sohasem él át!
    KorinMed Alternatív Menedzserklinikamunkatársai olyan helyekre jutnak el a világon, amelyekről az emberek 80%-a legfeljebb csak ábrándozik.
    Olyan pozitív közegbe kerül, ahová rengetegen szeretnének tartozni.

Mik lesznek a feladataid?

    A legfőbb feladatod személyre szabott terápia értékesítése a pácienseink számára. A feladat nehéz, ugyanis aki betér hozzánk a gyógyulás reményében, abban bizalmat kell tudnod ébreszteni. Szükség van arra, hogy el tudd oszlatni a páciens aggályait, meg tudd őt nyugtatni és ha kell, meggyőzni arról, hogy a szakorvosunk által javasolt helyes utat válassza a gyógyulásáért. A terápia során támogatásra, heteken át tartó, megnyugtató kapcsolattartásra van szükség, hogy a páciens maradéktalanul betart-sa az orvos előírásait. Képzeld el milyen érzés az, amikor valaki reményt vesztve ül le veled beszélgetni, mert már hónapok vagy évek óta szenved valamilyen betegség-től. Végül hallgat a tanácsaidra és 1-2-3 hónap után azzal üdvözöl, hogy végtelenül hálás, hogy visszaadtuk az életét, és nagyon boldog, hogy hallgatott rád. Mindezt naponta többször is megélheted ebben a munkakörben!

Feladatok

  • A páciensek személyes fogadása
  • A vezető szakorvosunk által javasolt terápia értékesítése
  • Folyamatos kapcsolat ápolása pácienseinkkel végig a kezelési program ideje alatt
  • Minden olyan apró feladat, amely az ügyfélélményt fokozhatja (teafőzés, süti kí-nálás, rendrakás, beszélgetés, stb.)
  • A páciensek kiszolgálásával kapcsolatos adminisztráció

Elvárásaink

    Ez a munka olyan ember számára ideális, akinek már van gyakorlata értékesítésben, és aki szeret folyamatosan új és új dolgokat tanulni, mert ehhez a munkához komoly szaktudást kell megszerezni, ezért az átlagosnál jóval több tanulást, és nagyobb odafigyelést és felelősségtudatot kíván.

    • Középfokú végzettség
    • 2 év ügyfélkapcsolati, értékesítési tapasztalat
    • Egészségügy mélyebb ismerete nem követelmény, de az erős érdeklődés igen, hogy meg akard tanulni, és előbb-utóbb szakértővé akarj válni benne
    • Legalább egy idegen nyelv kommunikációképes ismerete
    • Légy az egészséges életmód híve!

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Debrecen belvárosa, Pulykakas Üzletház, a Fórum bevásárlóközpont mellett
  • Munkaidő: főállás
  • Munkába állás kezdete: azonnal

  • Mi minden pályázatot elolvasunk, és amennyiben megfelelsz a hirdetésben megfo-galmazott minimális elvárásainknak, akkor jelentkezni fogunk az általad megadott elérhetőségek egyikén egy telefonos interjú erejéig.
  • A telefonos interjút követően a továbbjutókat már behívjuk személyes interjúra, és utána rövid időn belül meg is születik a döntés.
  • Az egész folyamat kb. 1-2 hetet vesz igénybe, ezért előre is kérjük türelmedet, ha a jelentkezésétől számított 2 héten belül még semmilyen választ nem kaptál.

  • Sikeres pályázást kíván:
  • Rácz Szabolcs
  • Gazdasági és HR igazgató, tulajdonos

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint
  • Orosz - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Debrecen, 4024 Csapó u. 28. 2. em 2-3.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér

Amennyiben képesnek érzed magad e munkakör betöltésére, akkor Rácz Szabolcs gazdasági és hr igazgató várja pályázatod (friss fénykép, magyar nyelvű önéletrajz) a "Jelentkezem" gombra kattintva, a tárgy mezőben „Értékesítő”-ként megjelölve.
A motivációs levelet az e-mail szöveges részébe írd (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszold meg benne:
Település, ahol most élsz?
Mi fogott meg a hirdetésünkben, azaz miért akarsz a Menedzserklinikánkon dolgozni?
Dolgoztál-e már értékesítőként és milyen eredményességgel?
Mi az erősséged az értékesítésen belül?
Mi az, ami igazán motivál?
Mik a 3 legfontosabb elvárásod munkáltatóddal szemben, hogy ott hosszú távon tervezz?