Luxus kategóriájú design kristálycsillárokat gyártó és értékesítő nemzetközi cég

Értékesítő

munkatársat keres

    A Manooi egy világhíres magyar cég. Különleges, egyedi kristálycsillárokat készítünk, amelyek a világon számos otthont, éttermet, hotelt, jachtot szépítenek. Partnereink főleg külföldi bemutatótermek tulajdonosai, nemzetközi vezető építészek, hírességek, uralkodók és egyéb érdekes személyiségek. Folyamatosan bővítjük közel 30 fős csapatunkat, akik hozzáértő és lelkes emberekből állnak, mindannyian saját területük specialistái.
    Amennyiben ez a te területed, vagy álmodtál róla, hogy egyszer ilyen gyönyörű termékeket értékesíts,  fantasztikus projektekben részt vegyél és egyébként is tervezed, hogy az új évben egy szuper csapatban kezdj el dolgozni, akkor te minket kerestél!

Feladataid:

  • Nemzetközi kereskedelmi kapcsolatok kiépítése és fenntartása
  • Viszonteladói hálózat kiépítése
  • Partnerek szakmai és kereskedelmi támogatása
  • Meglévő kiemelt ügyfelekkel kapcsolattartás
  • Projektek felkutatása, megszerzése és végig vitele
  • Nemzetközi kiállításokon cégünk reprezentálása

Elvárások:

  • Értékesítési tapasztalat
  • Igazolható eredmények az értékesítés területén
  • Szeretsz emberekkel idegen nyelven kommunikálni, szeretsz telefonálni
  • Nem riadsz vissza az értékesítési feladatoktól, tárgyalási szituációktól
  • Kifejezetten motivál a kitűzött számok elérése
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás esetleg más nyelv tárgyalóképes ismerete.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközileg is versenyképes juttatási rendszer
  • Rendszeres külföldi utazások
  • Részvétel külföldi kiállításokon
  • Céges csapatépítő tréningek
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Előrelépési lehetőség
  • Különleges munkahelyi környezet

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1023 Apostol utca 13/b.