A Magnus Aircraft Zrt. dinamikus csapatának további erősítésére

Értékesítő

munkatársat keres pécs - pogányi munkavégzéssel.

    Csapatunk elköteleződött a magas minőségű, lendületes munkavégzés és a proaktív szemlélet mellett.
    Új munkatársunkat hosszútávú szakmai kihívásokkal várjuk.
    Elsődleges feladata lesz a kompozit alapanyagú termékeink és szolgáltatásaink értékesítése.

Főbb feladatok, munkák:

  • A vállalat kompozit alapanyagú termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • Meglévő (belföldi és külföldi) partnerkapcsolatok ápolása, fejlesztése
  • Új partnerek felkutatása, kapcsolatok kialakítása
  • Tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötés
  • Piacismeret, piaci információk gyűjtése
  • Az üzletágból befolyó bevétel növelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Értékesítés területén szerzett gyakorlat (nagy értékű termékek és gyártási szolgáltatások értékesítésében)
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Magas szintű számítógép-felhasználói ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • Jó fellépés, magabiztos, célratörő, dinamikus egyéniség
  • “B” kategóriás jogosítvány
  • Mobilitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Repülő vezetői engedély (Szakszolgálati engedély)
  • Repülő ipari tapasztalat
  • Egyéb nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Biztos vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Segítőkész innovatív csapat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Pogány-Pécs