M7 TAKARÉK Szövetkezet

Az M7 Takarék Szövetkezet a Nyugat-Dunántúl egyik meghatározó pénzügyi szolgáltatója. A Takarék Csoportnak, az ország negyedik legnagyobb bankcsoportjának tagja. Több mint fél évszázados múlttal, stabil pénzügyi háttérrel rendelkező hitelintézet. A 35 egységből álló fiókhálózat két megyét ível át, székhelye Zalaegerszegen található. A korszerű és versenyképes portfolió mellett fontos számunkra a hagyományos értékek megőrzése a rendkívül gyorsan változó piaci környezetben is.

Értékesítő

Főbb feladatok, munkák:

    • Pénz- és értékkezelési feladatok végzése
    • Betét, hitel és kiegészítő termékek aktív értékesítése
    • Számlavezetési műveletek végzése és kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Érettségi bizonyítvány / közgazdasági végzettség előny
    • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
    • Határozott, dinamikus személyiség
    • Pontosság, önállóság, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Közgazdasági végzettség előny.

Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem, bónusz és cafeteria rendszer,
    • Kiváló munkafeltételek,
    • Szakmai fejlődés lehetősége,
    • Biztos hitelintézeti háttér.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8638 Balatonlelle, Móra Ferenc utca 5.

Egyéb juttatások:

cafeteria

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát és motivációs levelét juttassa el a megadott e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: „pályázó neve_pozíció”.