Cégvezetők képzésével és vállalati tanácsadással foglalkozó cég keres értékesítő munkatársakat rendkívül magas fizetéssel!

Értékesítő

Mit kínálunk:

  • Nálunk megalapozhatod a jövődet!
  • Hosszú távú, stabil munkakapcsolatot és tervezhető jövőt kínálunk Neked, vidám csapatban és nyugodt légkörben.
  • Továbbá kiemelten magas fizetést, ami veri a Nyugat-európai fizetéseket. Emellett komoly karrier lehetőséget, magas szintű belső képzési programokat biztosítunk.

  • Ha magas életszínvonalon akarsz élni, nyugodt légkörben akarsz működni és szeretnél valós szabadidőt, akkor Nálunk a helyed!

Feladatok:

  • Magas minőségű szolgáltatások értékesítése
  • Ügyfelekkel való személyes kapcsolattartás

Elvárások:

  • Legyen nagyon jó, üzleties a megjelenésed
  • Legyenek nagy személyes céljaid
  • Jól kommunikálj
  • Legyen saját autód
  • Szakmai tapasztalat

Egyéb információ az állásról:

  • A képzés helye Budapesten van. Heti egy alkalommal kötelező munkatársi meeting van a cég székhelyén Budapesten, ezért első sorban Pest megyéből várjuk a jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.