Sirowa 25 éve a kelet-európai régió meghatározó szépségipari szereplője, aki nemzetközileg hírnévvel rendelkező professzionális és presztízsmárkák forgalmazásával foglalkozik. Szeretnénk tovább erősíteni a professzionális üzletágunkat és a kereskedelmi csapatunkba keresünk értékesítő konzultáns munkatársat Budapest és környékére.

Amennyiben szeretnél egy fiatalos csapatban dolgozni, nyitott vagy az újdonságokra és kihívásokra, akkor egymást keressük. Mi, akik itt dolgozunk rajongunk a munkánkért és a professzionális szépségiparért. Szeretünk a forászokkal együttdolgozni és mindennap elbűvöl minket a kreativitásuk, a szakma iránti tiszteletük.

Értékesítő konzultáns

Milyen feladatok várnak rád?

  • aktív kapcsolat a régió fodrászaival
  • kereskedelmi ajánlatok és termékek bemutatása
  • fodrászpartnereink szükségleteinek feltérképezése
  • együttműködés az oktatói csapattal
  • márkáink értékesítése fodrászpartnereinknél
  • forgalmazott termékek láthatóságának biztosítása és marketing anyagok kihelyezése
  • fodrászpartnereink fejlődésének segítése
  • versenytársak és piaci változások megfigyelése
  • új fodrászszalonok felkutatása
  • napi operatív tevékenységek pl. rendelések felvétele
  • rendezvényeken való részvétel

Milyen profilú jelentkezőket tartunk a legmegfelelőbbnek az állásra?

  • minimum 1 év értéskesítés területén szerzett tapasztalat
  • jó tárgyalástechnikai és kommunikációs készség
  • szépségipari piac ismerete előnyt jelent
  • munkájára igényes és csapatjátékos
  • vezetői engedély és gyakorlati tapasztalat
  • számítógépes ismeretek felhasználói szinten (Word, Excel)

Mit ajánlunk?

  • szilárd háttérrel rendelkező multinacionális vállalti környezet
  • barátságos, dinamikus csapat
  • professzionális fejlődés, karrierépítési lehetőség
  • versenyképes jövedelem és forgalomarányos bónuszjuttatás
  • jól karbantartott céges autó, táblagép és mobiltelefon a munkához
  • tanulási lehetőségek, részvétel a belső képzésben
  • rugalmas munkaidő és munkahely
  • színes termékválaszték, vonzó vállalati márka

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Az önéletrajzodat (legyen akár kézzel irott vagy szépen megszerkesztett) kérlek juttasd el a "Jelentkezem" gombra kattintva. Ha nem érsz rá ilyen papírokat irogatni, akkor küldj nekünk egy szóbeli bemutatkozást ;)