Szeretsz fiatalos nemzetközi közegben dolgozni? Szívesen létesítesz kapcsolatot külföldi megrendelőkkel és vendégekkel? Lenne kedved az Avenue Hostelbe érkező csoportok számára a legjobb programkínálatot összeállítani? Ha igen, csatlakozz hozzánk, és dolgozz Budapest egyik legjobb közösségi szálláshelyének Back Office csapatában!

Értékesítő / Kommunikációs munkatárs

Avenue Hostel Budapest

Főbb feladatok, munkák:

    • csoport ajánlatok készítése, kiküldése és follow up
    • szerződéskötés és kapcsolódó adminisztráció, számlázás, kimutatások készítése
    • aktív részvétel a lebonyolításában: egyeztetés, személyes kapcsolattartás
    • maximális megrendelő és vendég elégedettség biztosítása
    • vendégkommunikáció szóban és írásban, kommunikáció az online csatornákon
    • részvétel új potenciális megrendelők akvirálásában (proaktív értékesítés)

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Amit kérünk tőled, hogy beszélj tárgyalási szinten angolul, további idegennyelv ismerete előny. Légy lelkes, precíz, tudj önállóan és proaktívan dolgozni.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat előny, de ha nincs gyakorlatod, akkor nálunk majd megszerzed, megtanítunk!

Amit kínálunk:

    • piaci átlagot meghaladó bérezés (fix + bónusz)
    • aktív idegennyelv gyakorlási lehetőség külföldi megrendelőkkel és vendégekkel
    • fiatalos összetartó csapat, hosszútávú munkalehetőség
    • igényes, kellemes munkahelyi légkör, garantáltan jó hangulat
    • akár azonnali kezdés

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodaipar
  • Turizmus, Utazásszervezés
  • Vendéglátás, Idegenforgalom vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1067 Budapest, Oktogon 4.

Küldd el nekünk angol nyelvű önéletrajzod, tárgyban a pozíció megjelölésével, valamint írj nekünk néhány sort magadról.