Állást keresel? Szeretnél egy fiatal, professzionális és dinamikus csapat tagja lenni?
Karriert építenél Magyarország legsikeresebb autóalkatrész kereskedelmi vállalatánál?

Úgy érzed jó értékesítő lennél, csak nincs végzettséged vagy tapasztalatod? Ráadásul műszaki beállítottságú vagy? Jelentkezz hozzánk értékesítőnek, vegyél részt szakmai képzéseinken, ahol piacképes és gyakorlatorientált tudást kapsz tőlünk! Mutasd meg mire vagy képes és valósítsd meg céljaid a Bárdi Autóval. A tudáson kívül segítségedre lesznek a szakmailag felkészült és motivált kollégáid, valamint a vezetőd, aki odafigyel rád, hogy a legtöbbet tudd kihozni magadból.

Értékesítő

Feladataid lennének:

  • Forgalmazott termékeink értékesítése
  • Vásárlók kiszolgálása
  • A megfelelő tapasztalat megszerzése után szakmai tanácsadás

Amit elvárunk:

  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontú szemlélet
  • Udvarias, barátságos személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:

  • Autóalkatrész, gépjármű ismeretek
  • Értékesítésben szerzett, akár pár hónapos gyakorlat
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk neked:

  • Komoly képzés és 2 hónapos betanítási folyamat
  • Versenyképes fizetés (jogtisztán bejelentett bér)
  • Az alapbéren felül jutalék, cafetéria és dolgozói kedvezmény
  • Céges, modern, laza formaruha, korszerű eszközök
  • Stabil munkaadói háttér
  • Rendszeres visszajelzés a teljesítményedről
  • Fejlődési -és szakmai előmeneteli lehetőség
  • Folyamatos továbbképzések

Munkaidő:

Teljes munkaidőben

Ne habozz, pályázz hozzánk még ma!
Az önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva töltheted fel.