A Kamleithner Budapest Kft, a Helios ventilátorok magyarországi képviselete értékesítő munkatársat keres Észak-kelet Magyarországra.

Értékesítő

A munkakör:

    A Helios márka hírnevének terjesztése, és a piaci kapcsolatok ápolása az Észak-kelet magyarországi régióban. A széleskörű termékpaletta és a munkakör változatos munkát biztosít, miközben csapatunk minden tagjának célja a tökéletes vevőkiszolgálás.

A feladat:

  • Meglévő partneri hálózat lojalitásának és forgalmának növelése
  • Új projektek felderítése, piaci információk gyűjtése, versenytársak figyelése
  • Árajánlatok előkészítése
  • Marketing akciók kommunikálása
  • Szakmai rendezvényeken a cég képviselete
  • Együttműködés a kollégákkal

Amit kérünk:

  • Legyen műszaki végzettséged (gépész előnyt jelent)
  • Kommunikálj jól, tárgyalj határozottan
  • Legyél hatékony és eredmény orientált
  • Kezeld jól a konfliktusokat
  • Ismerd készség szinten a számítógépes programokat és légy nyitott újat megtanulni
  • Legyen érvényes „B” kategóriás jogosítványod

Ami az előnyöd lehet:

  • Észak-kelet magyarországi lakhellyel rendelkezel
  • Van már tapasztalatod hasonló munkakörben
  • Épületgépészként végeztél

Amit kínálunk:

  • Fiatalos lendületes csapatban szakmai fejlődést
  • Felelősségteljes munkakört
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • Betanulási időszakban fix, azt követően alap + teljesítményarányos bérezést
  • Béren kívüli juttatásokat: Cégautót, mobiltelefont, laptopot
  • Stabil hátteret

Amit mindenképp érdemes tudnod rólunk:

    A Helios ventilátorok magyarországi képviseleteként Európa prémium gyártóját képviseljük immár 25 éve. A minőségi termékek széles palettája és a szakmai kompetenciánk emelte az elmúlt 30 évben családi vállalkozásunkat a hazai szellőzéstechnika meghatározó szereplőjévé. Büszkék vagyunk, hogy prémium termékekkel és szolgáltatásokkal segíthetjük a tervezőket, kivitelezőket, valamint az egészséges lakó- és munkakörnyezetre vágyókat.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Önéletrajzot, és motivációs levelet a a „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk. Egyéb kérdésekkel kapcsolatosan keressed Chappon Ákost, a 061-425-3288-as számon.