Értékesítő IT security területre

Kereskedő kollégát keresünk kisvállalati IT biztonsági területre.

Várjuk önéletrajzod, ha

  • rendelkezel legalább 2-3 éves B2B értékesítési tapasztalattal az informatika vagy telekommunikáció területen
  • legalább haladó informatikai ismeretekkel bírsz (de nem kell informatikusnak lenned)
  • jól kommunikálsz

A rád váró feladatok:

  • ügyféligények felmérése, igénygenerálás
  • új üzleti lehetőségek, irányok felkutatása
  • szervezeten belüli mérnöki csapatokkal való együttműködés, partnerekkel, ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • árajánlatok készítése, egyéb a pozícióval járó adminisztrációs feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Informatikai értékesítő
  • Üzletfejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Önéletrajzod a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk.