HYDRO-KING Kft.
  • Több mint 24 éve stabilan működő dinamikus vállalkozásunk elsősorban az építőipar számára kínál innovatív épületgépészeti és vízgépészeti rendszer megoldásokat.
    Célunk, hogy műszaki problémák megoldására koncentráljunk, ezt komplex szolgáltatási háttérrel biztosítsuk partnereink számára az alábbi területeken:

    • Kerti szivattyúk,
    • Vízgépészeti rendszerek,
    • Medencegépészet,
    • Esővízhasznosítás,
    • Szennyvíztechnika,
    • Ipari szivattyúk
  • Csatlakozz hozzánk

    Értékesítő

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      • Ügyfelek igényeinek felmérése, ezek alapján testreszabott tanácsadás
      • Árajánlat készítés, bejövő rendelések kezelése
      • Bejövő hívások és Emailek fogadása
      • Szakmai segítségnyújtás
      • Reklamációs ügyek intézése
      • Kapcsolattartás a kollégákkal (szerviz, pénzügy, vezetőség)
      • Szerviz átvételi jegyzőkönyv felvétele, elkészült javítások kiadása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Jó kommunikációs készség, szóban és írásban egyaránt
      • Ügyfélközpontúság, problémamegoldó hozzáállás
      • Műszaki ismeretek könnyű elsajátítása
      • Minimum két éves folyamatos munkaviszony – nem elvárás az iparági tapasztalat
      • Csapatjátékos
      • Önálló munkavégzés
      • Középfokú végzettség érettségivel
      • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (outlook, excel, word)

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Műszaki, illetve akár ezen belül vízgépészeti területen szerzett tapasztalat
      • Online értékesítési tapasztalat
      • Angol nyelv alapszintű ismerete

    Amit kínálunk:

      • Biztos vállalati háttér – hosszútávú munka – és fejlődési lehetőség
      • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
      • Folyamatos képzések
      • Teljes munkaidős foglalkoztatás, heti 40 órás munkarendben
      • Felelősségteljes munkakör
      • Kiemelkedő színvonalú műszaki szaktudással rendelkező csapat
      • Családias munkakörnyezet

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Kereskedelmi munkatárs
    • Kereskedő, Eladó
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1117 Budapest, Hunyadi János út 9.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

    Amennyiben magadra ismertél, várjuk fényképes önéletrajzodat, bérigény feltűntetéssel.