Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A nyílászárókat gyártó és forgalmazó Hofstädter Kft.
fa- és fa-alumínium részlege
új munkatársat keres

Értékesítő

pozícióba

Feladatok:

  • A telephelyen forgalmazott fa- és fa-alumínium nyílászárók értékesítése, a vevők kiszolgálása;
  • ajánlatok készítése, továbbítása a vevők felé, az ajánlatok utókövetése;
  • a beérkező telefonos információkérések teljesítése, szakmai tanácsadás nyújtása a vevők felé;
  • reklamációkezelés a saját ügyfelek tekintetében;
  • számlák kiállítása, ügyintézésre továbbítása;
  • proaktív ügyfélkezelés, potenciális ügyfelek felkutatása, valamint a jelentkező új ügyfelek vásárlásra ösztönzése;
  • folyamatos információtovábbítás a kollégák felé a saját termékkörre vonatkozó árváltozások, raktárkészlet és az új termékek tekintetében;
  • az értékesítési volumen növelése keresztértékesítéssel;
  • részvétel a leltárkészítésben, az adatok rögzítésében.

Szakmai elvárások:

  • Műszaki érdeklődés (műszaki dokumentáció önálló értelmezésének képessége);
  • min. 2-3 éves hasonló területen szerzett értékesítési és/vagy szaktanácsadói tapasztalat;
  • átfogó termékértékesítési ismeretek;
  • felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeretek;
  • kimagasló kommunikációs képesség (szóban és írásban egyaránt).

előnyt jelent:

  • Felsőfokú (preferáltan faipari mérnöki) végzettség;
  • Angol/német nyelvtudás;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Excel, Autocad, nyílászáró tervező programok ismerete, gyakorlati/alkalmazási tapasztalata;
  • leinformálhatóság.

Személyes kompetenciák, tulajdonságok:

  • Csapatszellemű hozzáállás;
  • kiemelkedő értékesítési attitűd;
  • tulajdonosi szemléletmód;
  • kiváló probléma-megoldási képesség;
  • magas fokú önállóság/ pro-aktivitás a munkában;
  • terhelhetőség, fiatalos lendület;
  • megbízhatóság;
  • határozott, udvarias fellépés;
  • pozitív-, eredményorientált szemléletmód;
  • gyors tanulási képesség;
  • lojalitás.

Amit nyújtunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • felelősségteljes, önálló munkakör;
  • magas fokú kreatív szabadság;
  • kellemes munkakörnyezet;
  • versenyképes, teljesítményarányos jövedelem;
  • folyamatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség;
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség;
  • dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Pilisvörösvár

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét fizetési igényének megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük megküldeni.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Hofstädter Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Értékesítő
  • Rövid pozíció név: Értékesítő
  • Hirdető cég: Hofstädter Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Pilisvörösvár
  • Feladatok: A telephelyen forgalmazott fa- és fa-alumínium nyílászárók értékesítése, a vevők kiszolgálása; ajánlatok készítése, továbbítása a vevők felé, az ajánlatok utókövetése; a beérkező telefonos információkérések teljesítése, szakmai tanácsadás nyújtása a vevők felé; reklamációkezelés a saját ügyfelek tekintetében; számlák kiállítása, ügyintézésre továbbítása; proaktív ügyfélkezelés, potenciális ügyfelek felkutatása, valamint a jelentkező új ügyfelek vásárlásra ösztönzése; folyamatos információtovábbítás a kollégák felé a saját termékkörre vonatkozó árváltozások, raktárkészlet és az új termékek tekintetében; az értékesítési volumen növelése keresztértékesítéssel; részvétel a leltárkészítésben, az adatok rögzítésében.
  • Elvárások: Műszaki érdeklődés (műszaki dokumentáció önálló értelmezésének képessége); min. 2-3 éves hasonló területen szerzett értékesítési és/vagy szaktanácsadói tapasztalat; átfogó termékértékesítési ismeretek; felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeretek; kimagasló kommunikációs képesség (szóban és írásban egyaránt).
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-20