HO-DA BETON KFT.

Értékesítő

Feladatok:

    • A rá bízott projektek irányítása, betonértékesítés;
    • fuvarszervezés, szállítással összefüggő feladatok részletes kiosztása, időzítése;
    • adminisztratív feladatok ellátása a projektek zökkenőmentes működéséhez;
    • árajánlatok készítése, továbbítása;
    • folyamatos kapcsolattartás a gyárakkal, beszállítókkal, ártárgyalások lebonyolítása;
    • folyamatos személyes kapcsolattartás, egyeztetés az ügyfelekkel a megrendeléssel és szállítással kapcsolatban;
    • teljes körű ügyintézés behajtási engedélyek és EKÁER számok tekintetében;
    • az alvállalkozók munkájának koordinációja, felügyelete;
    • a jelentkező problémák kezelése, önálló megoldása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Minimum középiskolai végzettség;
    • min. 2-3 éves hasonló, építőanyag kereskedelmi és/vagy logisztikai (értékesítési és/vagy fuvarszervezési) munkakörben szerzett szakmai tapasztalat;
    • kiemelkedő vállalatirányítási és/vagy logisztikai/ raktározási/ beszerzési/ fuvarszervezési programismeret;
    • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office).

      SZEMÉLYES KOMPETENCIÁK, TULAJDONSÁGOK:

    • Kimagasló problémamegoldás és önálló/pro-aktív munkavégzés;
    • erős stressz-tűrési- és alkalmazkodási/konfliktuskezelési képesség;
    • precíz, pontos és lendületes munkavégzés;
    • magas minőségű munkavégzés igénye, a munka iránti elkötelezettség;
    • csapatszellemű hozzáállás;
    • határozottság és ügyfélorientált gondolkodás;
    • képesség a hibák kiszűrésére, többfókuszú figyelem, fejlett koncentrációs képesség;
    • rugalmasság és terhelhetőség, türelem;
    • gyors tanulási képesség;
    • felelősségtudat, megbízhatóság, lojalitás;
    • pozitív, eredményorientált szemléletmód.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • közép- vagy felsőfokú szakirányú (OKJ) logisztikai/kereskedelmi végzettség;
    • a piaci környezet (gyártók és termékek) ismerete.

Amit kínálunk:

    • Új munkatársunk egy fiatalos, dinamikus csapat tagjaként, jó munkahelyi légkörben, támogató vezetőség mellett végezheti munkáját.
    • Nálunk szükség van a jó problémamegoldó, kreatív kollégákra, a felelősségteljes önálló munkavégzést preferáljuk.
    • Több éve vagyunk a piacon, hosszú távon számíthatnak ránk munkatársaink.
    • A munkavégzéshez alkalmazkodó informatikai rendszer és hozzáértő, szakavatott csapat segíti a napi munkát.
    • Folyamatos szakmai kihívásokat és fejlődési lehetőséget kínálunk.
    • Versenyképes jövedelmet biztosítunk.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2083 Solymár

Fényképes szakmai önéletrajzod és motivációs leveled a bruttó bérigény megjelölésével.