HATABI Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság (HATABI KFT)

Motorosbolt, webáruház és szervíz Budapest

Értékesítő

Főbb feladatok, munkák:

    Értékesítés

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Három dolgot kell tegyél, kattints a jelentkezem gombra, küldj két mondatot, miért lennél jó kereskedő nálunk, és küldj egy önéletrajzot. Ha mindhármat (!!) megteszed és megtetszik nekünk, jelentkezünk nálad.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Mi azért szeretünk a Karasnánál dolgozni, mert csodaszépek a motorok, mindig mosolyognak a lányok, Karesz mindenkinek megtalálja álmai használt motorját, és mert itt van Joe.

    Vagy mert a szenvedély jelen van a hétköznapjainkban is?

    Döntsd el Te magad! Dolgozz velünk, legyél az értékesítőnk.

Amit kínálunk:

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1132 Budapest, Váci út 50.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrjazát.