A HABI Kft. mezőgazdasági gépalkatrészek kis- és nagykereskedelemével foglalkozó csapatába precíz, munkájára igényes munkatársat keres

ÉRTÉKESÍTŐ

munkakörbe.

    LEGYEN A MUNKATÁRSA DINAMIKUSAN FEJLŐDŐ VÁLLALKOZÁSUNKNAK, MELY ÉLENJÁR ORSZÁGOS ÜZLETHÁLÓZATÁNAK FOLYAMATOS FEJLESZTÉSÉBEN!

Amit kínálunk:

  • átlag feletti fizetés, egyéni megegyezés alapján
  • alapbér feletti jutalékos bónusz rendszer
  • 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett jogviszony
  • útiköltség támogatás
  • korszerű munkaeszközök
  • fiatalos, modern munkakörnyezet
  • munkaruha

Főbb feladatok:

  • a vevőkör kiszolgálása, szaküzletben való értékesítés
  • kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, illetve vevőkör bővítése

Szakmai elvárás:

  • kereskedelemben eltöltött gyakorlat
  • az alábbi képesítések valamelyike: kereskedelmi-, középfokú műszaki-, gépész-, autószerelő- vagy mezőgazdasági gépszerelő végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • számítógépes alapismeretek

Előnyt jelent:

  • mezőgazdasági gépalkatrészek ismerete

Pályázható telephelyek:

  • Budapest
  • Dunaföldvár
  • Hajdúböszörmény
  • Kiskunlacháza
  • Mátészalka
  • Nagykanizsa
  • Székesfehérvár
  • Tamási

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Budapest Dunaföldvár Hajdúböszörmény Kiskunlacháza Mátészalka Nagykanizsa Székesfehérvár Tamási

Fényképes szakmai önéletrajzát, 22019. október 20-ig kérjük elküldeni.

A jelentkezések elbírálásának határideje: 2019. október 31.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató, melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció, valamint a bankkártyás fizetéssel összefüggő adattovábbítás adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.