• A Gravitáció Kft. 1984-ben alakult. Kezdetben épületgépészeti kivitelezéssel foglalkoztunk, majd 1989-től kezdtünk el kereskedelmi tevékenységet folytatni, 1996-tól pedig kiemelten épületgépészeti termékek nagykereskedelmi forgalmazásával is foglalkozunk. Fürdőszoba- és szaniter áruházunk Szombathely legnaprakészebb kínálatával várja az építkezőket/felújítókat.
  • Csatlakozzon hozzánk

    Értékesítő

    pozícióba!

    Feladatok:

    • Az üzletbe betérő vásárlók részére látványtervek készítése, fürdőszobai termékek értékesítési folyamatának lebonyolítása, vevők kiszolgálása
    • Ajánlatok készítése, továbbítása a vevők felé, az ajánlatok utókövetése
    • Megrendelésekkel kapcsolatos áralkuk eseti lebonyolítása a beszállítókkal
    • A beérkező telefonos információkérések teljesítése, szakmai tanácsadás nyújtása a vevők felé
    • Reklamációkezelés a saját ügyfelek és/vagy a saját termékkör tekintetében
    • Proaktív ügyfélkezelés menedzselése, potenciális ügyfelek felkutatása, valamint a jelentkező új ügyfelek vásárlásra ösztönzése
    • Folyamatos információtovábbítás a kollégák felé a termékkörre vonatkozó árváltozások, raktárkészlet és az új termékek tekintetében
    • Az általa készített látványtervhez kapcsolódó adminisztráció és kimutatások elkészítése
    • Az értékesítési feladatokhoz kapcsolódó dokumentumok kitöltése
    • Részvétel a leltárkészítésben, az adatok rögzítésében

    Szakmai elvárások:

    • Minimum érettségi, főiskolai diploma vagy felsőfokú kereskedelmi végzettség előny, de nem feltétel
    • Termékértékesítési ismeretek
    • Szaniter és csempe kereskedelemben, értékesítésben szerzett értékesítői vagy vezetői tapasztalat
    • Belső látványtervezői gyakorlat, tervezési ismeretek
    • MS Office felhasználói gyakorlat

    Előnyt jelent:

    • A Csempe-szaniter kereskedelemben/fürdőszoba szalonban szerzett szakmai tapasztalat
    • Burkolattervező program ismerete (Visoft)
    • A piaci környezet (gyártók, beszállítók) ismerete
    • Tárgyalási szintű német nyelvtudás

    Amit nyújtunk:

    • Fiatal, dinamikus csapat
    • Felelősségteljes, önálló munkakör
    • Magas fokú kreatív szabadság
    • Kellemes munkakörnyezet
    • Versenyképes jövedelem
    • Folyamatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
    • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
    • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet

    Állás, munka területe(i):

    • Építőipar, Ingatlan
    • Ingatlan- építőipari értékesítés
    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    9700 Szombathely, Uzsoki utca 2.

    Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a Jelentkezem gombra kattintva lehet.