A Gof Hungary Kft. tulajdonában lévő első magyar termelő és gluténmentes zabfeldolgozó üzem 2019. év végén kezdte meg működését Nyíregyházán. Üzemünk a legkorszerűbb technológiával rendelkezik és nem csak Magyarországon, hanem Közép-Európában is egyedüli gyártóként dolgoz fel gluténmentes zabot. Célunk egy prémium minőségű, ízletes, az elvárásokat maximálisan kielégítő termékcsalád bevezetése a gluténmentes piacra, melyet szívesen vásárolnak és fogyasztanak mind a gluténérzékenységben szenvedők, mind az egészségtudatos étkezést előnyben részesítő fogyasztók.

A GOF HUNGARY KFT.

ÉRTÉKESÍTŐ

munkatársat keres

Munkatársunk fő feladatai a következők lesznek:

  • A zabfeldolgozó üzem késztermékeinek értékesítése belföldi és külföldi piacokon egyaránt.
  • Árajánlatok készítése a meglévő és a potenciális partnerek számára, kereskedelmi vezetővel egyeztetve.
  • A meglévő partnerkapcsolati rendszer fenntartása, tovább erősítése, bővítése és újak kiépítése.
  • Piaci elemzések, keresleti-kínálati elemzések és jelentések készítése.
  • Konkurencia vizsgálat, elemzés és adatszolgáltatás
  • A zabtermékekkel összefüggésben szervezett megbeszélések, rendezvények lebonyolításában való aktív részvétel.
  • Partner (értékesítési, monitorálási) jelentés készítése.
  • Kintlévőségek kezelésében való aktív részvétel

Olyan munkatársat keresünk, aki rendelkezik:

  • Releváns területen (elsősorban élelmiszeripar) szerzett, legalább 3 éves értékesítői tapasztalattal.
  • Jó kapcsolatteremtő és tárgyalási készséggel, fejlett kommunikációval.
  • Aktív angol nyelvtudással szóban és írásban.
  • Kiemelkedő problémamegoldó képességgel és jó szervezőkészséggel.
  • Önálló, proaktiv személyiséggel.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel.
  • Terhelhető, rugalmas.
  • B kategóriás jogosítvánnyal.

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívást egy 25 éves múlttal rendelkező cégcsoportnál.
  • A feladatnak megfelelő versenyképes jövedelmet.
  • Magyarországon egyedi, minőségi termékek.
  • Fejlődési lehetőséget.
  • Azonnali munkakezdési lehetőséget.
  • Céges autó, laptop, telefon.

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését „értékesítő zabtermékek” jeligével.