Debrecenben több évtizedes múlttal rendelkező, sporttechnológiai kivitelezéssel és Magyarországon kizárólagos értékesítéssel foglalkozó cég keres lendületes csapatába új munkatársat

ÉRTÉKESÍTŐ

pozíciókba.

Ha Önnek fontos, hogy

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőséget találjon;
  • Olyan hivatása legyen, amelyet szenvedéllyel csinál, és aktív szakmai karrierje végéig biztos megélhetést hozhat;
  • Szakmai tudását és személyiségét folyamatosan fejleszthesse egy professzionális, belső oktatási csapat segítségével;
  • Energikus csapatban dolgozzon, ahol számíthat a kollégák együttműködésére;
  • Személyes céljai eléréséhez igazított munkarendje legyen, amelyhez megkapja vezetői támogatását;
  • Megbecsüljék a munkába fektetett energiáját folyamatos előrelépési lehetőséggel…

  • AKKOR EZT ÖNNEK AJÁNLJUK!

AKKOR EZT ÖNNEK AJÁNLJUK!

    Olyan embert keresünk, aki
  • Szereti a változatos, izgalmas munkavégzést;
  • Szeret emberekkel foglalkozni, ért az emberek nyelvén;
  • Nyitott az új elképzelések iránt, kreatív, és folyamatos fejlődésre tart igényt;
  • Tud nagyban gondolkodni, nem elégszik meg az egyszerű értékesítéssel;
  • Teljesítményarányos, kiemelkedő, biztos jövedelmet szeretne elérni;
  • notebook, céges telefon, céges autó
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kiemelt sportprojektekben való részvétel
  • modern irodai környezet
  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés

  • és mindezt úgy, hogy közben maga alakítja ki a saját munkatempóját.

Feladatok:

  • Telefonon és e-mailen érkező - értékesítéssel kapcsolatos megkeresések kezelése
  • Hazai és külkereskedelmi árajánlatadás, ügyintézés
  • Leendő ügyfelek felkeresése országosan on-line és személyesen
  • Külföldi beszállítókkal való kapcsolattartás
  • A Cég szerződött partnerei által kizárólagos értékesítés élő- és műfüves pályaépítő- és karbantartó-gépekre vonatkozólag
  • A cég által forgalmazott termékek és szolgáltatások értékesítése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

  • középfokú végzettség érettségivel
  • 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Gyors, pontos, rugalmas munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • építőiparban- vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • műszaki ismeret
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Külkereskedelmi bonyolító
  • Telefonos értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Debrecen, 4030 Tömös utca 17.

Ha határozott, sikerorientált személynek érzi magát, aki kitartó, szorgalmas munkájával elismerésre és magas jövedelemre vágyik, küldje el frissített fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva!