GILAN TRADING Kft.
Magyarországi élelmiszergyártó és forgalmazó cég, megbízható, tapasztalattal rendelkező slepptúrás értékesítőt keres kisteherautóra.

ÉRTÉKESÍTŐ

FELADATOK:

  • A cég által forgalmazott széles palettájú, versenyképes termék értékesítése
  • új, potenciális vevők felkutatása, kapcsolatfelvétele
  • meglévő partnereinkkel való kapcsolattartás.

ELVÁRÁSOK:

  • önálló, precíz munkavégzés
  • jó kommunikáció és szervező készség, sikerorientált hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány, gépjármű vezetői gyakorlat

ELŐNYT JELENT:

  • 2-3 éves értékesítési gyakorlat

Amit kínálunk:

  • bejelentett munkaviszony,
  • fix havi jövedelem + forgalom arányos jutalék
  • céges kisteherautó

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Külkereskedelmi bonyolító
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Páty, 2071 Kerekdombi út 7.

Jelentkezni e-mail címen lehet. Tárgyként kérjük megjelölni: értékesítő