Unitech Industries Kft.

Értékesítő - gépész területre

100%-ban magyar tulajdonban lévő robotizálással és automatizálással foglalkozó cégünk keres értékesítő munkatársat új, robotos termékeink értékesítéséhez. Feladat ezen termékek bemutatása, értékesítése jelenlegi és leendő partnereinknek.

Főbb feladatok, munkák:

  • A vállalat gépészeti termékeinek, megoldásainak értékesítése
  • Potenciális piaci lehetőségek, új ügyfelek/megrendelők felkutatása országosan
  • A meglévő ügyfelekkel folyamatos kapcsolattartás
  • Tárgyalások levezetése, árajánlatok készítése, konkurencia vizsgálat, piaci versenytársak követése
  • Szakmai képzéseken, kiállításokon való részvétel
  • Napi/ heti jelentés a vezetőségnek, minimum havi egy alkalommal személyes megjelenés, beszámoló a vezetőségnek

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki affinitás
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Lelkes, motivált a szakmai fejlődésre éhes, becsületes személyiség
  • Jó kommunikációs képesség, értékesítési elhivatottság
  • Utazási hajlandóság és aktív B kategóriás jogosítvány
  • Motiváció, kreativitás, precizitás és megbízhatóság a feladatok végrehajtásában
  • Nyitottság a folyamatos fejlesztésre, tanulásra és új kihívásokra
  • Értékesítés orientált, vevőközpontú gondolkodás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Értékesítési tapasztalat szerszámgép és/vagy hegesztéstechnika értékesítésben
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Műszaki (gépészmérnöki) ismeretek

Amit kínálunk:

  • Szolgálati személygépkocsi
  • Mobiltelefon, laptop
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Teljesítmény ösztönző bérezés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, úgy fényképes szakmai magyar és angol nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével várjuk!