Furbify Hungary Kft.

Értékesítő

Szeretnél egy stratupszerűen működő, eurómilliós forgalmat bonyolító cégnél dolgozni? Ha van értékesítési tapasztalatod, segítünk fejlődni. Ha még nincs, akkor betanítunk. Business számítógépek felújításával és értékesítésével foglalkozunk. Büszkék vagyunk arra, hogy évente több tízezer termékbe (számítógépek, laptopok és monitorok) lehelünk új életet. Ezáltal is óvjuk a környezetet. A szlovák, magyar és cseh piac mellett már Európa-szerte kereskedünk. Vár egy lendületes, startupszerűen működő közösség!

Főbb feladatok, munkák:

  • már meglévő ügyfelekről való gondoskodás, partnerlátogatás
  • új ügyfelek keresése, cégünk személyes prezentálása
  • felújított számítógépek, laptopok és monitorok értékesítése
  • ügyfeleink kérdéseinek készséges megválaszolása és problémáik gyors megoldása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szeresd az emberekkel való munkát, és légy türelmes a vásárlókhoz
  • légy proaktív a konfliktusok és problémák megoldásában
  • legyen némi értékesítési tapasztalatod
  • legyen B kategóriás jogosítványod és saját autód
  • érdeklődj a számítástechnika iránt
  • szeresd a kihívásokat
  • haladó szinten tudd kezelni a MS Office csomagot (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Az értékesítési tapasztalat vagy az IT ismeretek előnyt jelentenek.

Amit kínálunk:

  • teljesítmény alapú kiemelt bérezés
  • céges laptop és telefon
  • szakmai képzések
  • startupszerű cégkultúra
  • rendszeres filmklubok, csapatépítők
  • bónusz házasságkötés vagy gyermek születése esetén
  • ajánlási bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Győr-Moson-Sopron megye

Adj lendületet a jövődnek!
A „JELENTKEZEM „ gombra kattintás után kérlek csatold a magyar nyelvű fényképes önéletrajzod!