Az Új-Ház Centrum Etyeki Tüzép Kft. székesfehérvári telephelyére keresünk új munkatársat

Értékesítő

munkakörbe.

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • 15 éve vagyunk a piacon, hosszú távon számíthatsz ránk, stabil jövőképet építhetsz nálunk.
  • Egy fiatalos csapat tagja lehetsz, ahol jó munkahelyi légkör, egy közösséget alkotunk
  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezetben tevékenykedhetsz
  • Adunk lehetőséget a benned felmerülő ötletek megvitatására és megvalósítására

MILYEN FELADATOKRA SZÁMÍTHATSZ?

  • A telephelyen forgalmazott építőanyagok, termékek és árucikkek helybeni értékesítése, a vevők kiszolgálása.
  • Ajánlatok készítése, továbbítása a vevők felé, az ajánlatok utókövetése.
  • A termékek vezetői utasításra történő beárazása, a termék árlista gépi vezetése.
  • A megrendelésekkel kapcsolatos ár alkuk eseti lebonyolítása a beszállítókkal.
  • A beérkező telefonos információkérések teljesítése, szakmai tanácsadás nyújtása a vevők felé.
  • Részvétel az éves leltárkészítés folyamatában, és az adatok rögzítésében.

MILYEN ISMERETKRE VAN SZÜKSÉGED AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ?

  • Középfokú kereskedelmi végzettség és/vagy 2-3 éves hasonló területen szerzett értékesítői tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • ERP (integrációs) rendszerismeret, gyakorlati tapasztalat – előny, de nem feltétel
  • Építőiparban szerzett tapasztalat, termékismeret – előny, de nem feltétel.

MILYEN TULAJDONSÁGOKKAL JÓ, HA RENDELKEZEL?

  • Pontosság, precizitás
  • Energikus személyiség
  • Rendszerszintű komplex gondolkodás képessége
  • Csapatszellem
  • Határozott, udvarias fellépés;
  • Pozitív-, eredményorientált szemléletmód;

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.