Az Új-Ház Centrum Etyeki Tüzép Kft. etyeki telephelyére új munkatársat keresünk

ÉRTÉKESÍTŐ

munkakörbe.

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • Az új-HÁZ Centrum országos hálózat tagjaként közel 20 éve stabil működésünk biztosíték arra, hogy hosszútávon tervezünk!
  • Fiatalos, összetartó közösség vagyunk, saját futócsapattal.
  • Folyamatosan fejlődünk és bővülünk, már három telephelyen megtalálhatsz minket.
  • Csapatunk szereti a pörgést, a jó munkahelyi hangulatot, és mindezek adottak nálunk.

MILYEN FELADATOKRA KELL SZÁMÍTANOD?

  • A telephelyen forgalmazott építőanyag és kiegészítő termékek helybeni értékesítésére, a vevők kiszolgálására, csapatunkra jellemző ügyfélközpontú szemléletmódnak megfelelően.
  • Ajánlatok készítésére, továbbítására, ajánlatok utókövetésére: az ügyfélkezelési rendszerünk elvárásai szerint.
  • A megrendelésekkel kapcsolatos áralkuk eseti lebonyolítására a beszállítókkal.
  • A beérkező telefonos információkérések kezelésére, építőanyaghoz kapcsolódó termékek és szolgáltatások tanácsadására, mindezt a nálunk megszokott ügyfélközpontú hozzáállással.
  • Beszélni, érdeklődni, figyelni, kérdezni, gondolkodni, megoldani.

MIRE VAN SZÜKSÉGED AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ?

  • Minimum középfokú végzettségre.
  • Nyitottságra és kiváló kommunikációs készségre.
  • Célok kitűzésére és azok eléréséhez szükséges céltudatosságra.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekre (MS Office).

MUNKÁNK SORÁN FONTOSNAK TARTJUK:

  • Szeretünk az ügyfelekkel beszélgetni, és hozzánk hasonló embert keresünk a csapatba.
  • Mi tényleg kedveljük az ügyfeleinket, akik tudják: mindig számíthatnak ránk.
  • A Partnerekkel, Ügyfelekkel valódi kapcsolatokat építünk és ápolunk.
  • Számunkra alapvető fontosságú az őszinteség és a bizalom.
  • Szeretjük, ha egész nap jó kedvünk van, de a munkát mindig elvégezzük adott határidőre.
  • Örülünk minden sikernek, de tudjuk ennek az adminisztráció is fontos része.
  • Nehéz helyzetben sem hagyjuk cserben egymást.
  • Az ajánlatkérésre kapcsolatfelvételi lehetőségként tekintünk, melyet a leendő elégedett ügyfél küldött nekünk.
  • A problémát feladattá konvertáljuk és megoldjuk.

ELŐNY:

  • Építőanyag kereskedelmi tapasztalat
  • Építőanyag termékek ismerete

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Etyek

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, fizetési igény megjelölésével.