ELECTRO-CORD Kft.

Értékesítő

100%-ban magyar tulajdonú befektetési vállalt által tulajdonolt dinamikusan fejlődő KKV keres értékesítő munkatársat.
Társaság a B2B szektorban a vezető (TOP4) vállalatok között helyezkedik el, amely pozíciót továbbra is dinamikus fejlődéssel erősíti. A Társaság a B2B kereskedelmi, kábel és vezeték üzletág egyik meghatározó szereplője.
A Cég új tulajdonosa 2019-ben azzal a céllal vásárolta meg a vállalatot, hogy új üzleti szegmensek megnyitásával növekedési pályára állítja.

Főbb feladatok, munkák:

  • dinamikus, értékesítői vénával rendelkező munkatársat keresünk műszaki termékek, B2B szektorban való értékesítéséhez
  • kábelkereskedelem-energetika-optika területén

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • határozott, nyitott személyiség
  • műszaki érdeklődés
  • önálló, felelősségtudatos munkavégzés
  • magas szintű empátiai képességek, jó kapcsolatépítés, ügyfélkezelés, projektkövetés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • idegen nyelv ismerete
  • várjuk pályakezdők jelentkezését is

Amit kínálunk:

  • kulturált, jó team hangulatú, modern működésű, kkv kategóriájú rugalmas munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelem, forgalom függő motivációs rendszerrel

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1117 Budapest

Magyar nyelvű önéletrajz