Értékesítő/Eladó (A reptéren)

    Ha szereted a reptér hangulatát és szeretnél prémium, illetve luxus kategóriás termékek között dolgozni, egy olyan környezetben, ahol rengeteg féle vásárló megfordul és még az angol tudásod is tudod kamatoztatni, jelentkezz csapatunkhoz értékesítői pozícióba!

    Stabil német háttérrel rendelkező partnercégünk már több mint 21 éve üzemeltet kereskedelmi egységeket a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér 2-es termináljának indulási szintjén. A luxusmárkák csillogása és a különleges atmoszféra éppúgy hatással van a vásárlókra, mint az itt dolgozó értékesítőkre. Légy részese ennek az érzésnek, dolgozz velünk a reptéren!

Milyen feladataid lennének?

  • Tanácsadás a vásárlóknak, illetve a vásárlók kiszolgálása
  • Árufeltöltés, polcok rendben és tisztán tartása
  • Pénztár kezelése
  • A napi üzletmenet biztosítása

Mi kell hozzá?

  • Minimum középfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kereskedői véna, esztétikai érzék
  • Dinamikus, rugalmas, precíz, segítőkész, lelkes és nyitott személyiség

Mit tudunk adni cserébe?

  • Személyi alapbér
  • Műszakpótlékok
  • Cafeteria
  • Havi teljesítménybónusz
  • Jelenléti pótlék
  • Képzések/tanfolyamok/ tréningek a fejlődés elősegítéséhez
  • Személyzeti kedvezmény
  • Stabil hátterű cég, hosszútávú munkalehetőség

Munkaidő:

  • Alkalmazkodni kell a reptér nyitva tartásához, ezért munkatársaink folytonos munkarendben dolgoznak.
  • 4 munkanap, 2 nap pihenőnap
  • 9 órás munkaidő, ebből 40 perc szünet, amiből 30 perc a ledolgozandó
  • Többféle műszak van! Lehet hajnali kezdésű vagy éjszakába nyúló is. Ilyenkor a bejárást és a hazamenetelt minibuszokkal segítjük.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kattintson a Jelentkezem gombra.