Jelentkezz pörgős csapatunkhoz még ma! Stabil német háttérrel rendelkező, prémium kategóriás termékek forgalmazásával foglalkozó csapatunkat bővítenénk, a Liszt Ferenc Nemzetközi repülőtéren.

Értékesítő/Eladó (A reptéren)

Milyen feladataid lennének?

  • Tanácsadás a vásárlóknak, illetve a vásárlók kiszolgálása
  • Árufeltöltés, polcok rendben és tisztán tartása
  • Pénztár kezelése
  • A napi üzletmenet biztosítása

Mi kell hozzá?

  • Minimum középfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kereskedői véna, esztétikai érzék
  • Dinamikus, rugalmas, precíz, segítőkész, lelkes és nyitott személyiség

Mit tudunk adni cserébe?

  • Személyi alapbér
  • Műszakpótlékok
  • Cafeteria
  • 13. havi bér, amit 4 részletben, 3 havonta kapnak munkavállalóink
  • Utazási hozzájárulás
  • Képzések/tanfolyamok/ tréningek a fejlődés elősegítéséhez
  • Személyzeti kedvezmény
  • Stabil hátterű cég, hosszútávú munkalehetőség

Munkaidő:

  • Alkalmazkodni kell a reptér nyitvatartásához, ezért munkatársaink folytonos munkarendben dolgoznak.
  • 4 munkanap, 2 nap pihenőnap
  • 9 órás munkaidő, ebből 40 perc szünet, amiből 30 perc a ledolgozandó
  • Többféle műszak van! Lehet hajnali kezdésű vagy éjszakába nyúló is. Ilyenkor a bejárást és a hazamenetelt minibuszokkal segítjük.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezését kérjük küldje el e-mailben fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva!