SILKO 2012 KFT.

SILKA FASHION

A Silka Fashion Andrássy úti divatszalon, itt készíti egyedi legmagasabb igényeknek megfelelő ruhakölteményeit férfi és női vásárlók részére, folyamatosan építi szolgáltatásait, dinamikusan fejleszti a márkát.

Csatlakozz hozzánk

Értékesítő - Divattanácsadó

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    • vásárlók fogadása, a brand bemutatása
    • ruhák értékesítése, ajánlása
    • vásárlói igények folyamatos monitorozása
    • ügyfélnyilvántartó (CRM) rendszer kezelése, frissítése
    • adminisztratív teendők, riportok készítése

    heti négy munkanap, teljes munkaidőben, ami nálunk 9-19 óráig tart, és a hétvége is beleesik

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • magabiztos fellépés, értékesítői attitüd
    • kellemes személyiség, barátságos kommunikáció az ügyfelekkel
    • ápolt, igényes megjelenés
    • jó helyzetfelismerő készség
    • magabiztos angol nyelvtudás
    • számítógép felhasználói ismerete
    • érdekeljen a divat, ismerd az öltözködési kultúrát

    Olyan kollégát keresünk aki jó benyomást tesz a vásárlóinkra.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • van tapasztalatod prémium divatmárka értékesítésében
    • az angol mellett más idegen nyelvet is ismersz (pl.: Orosz)
    • van szakirányú végzettséged
    • van projectkezelésben szerzett tapasztalatod

Amit kínálunk:

    • kiszámítható, előre tervezhető munkarend
    • percre pontos elszámolású, versenyképes fizetés
    • kellemes környezet, lelkes csapat
    • folyamatos képzések, tréningek (értékesítés és öltözködési kultúra)
    • Karrier lehetőség
    • mivel sok időt töltünk együtt, a kávéra, teára egész nap a vendégünk vagy :)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Magyar - Anyanyelvi szint

Munkavégzés helye:

1061 Budapest, Andrássy út 9.

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek

A "jelentkezem" gombra való kattintás után kérjük küldje el számunka fényképes önéletrajzát.